неділя, 11 серпня 2013 22:37

"Динамо" на "Олімпійському" програло "Чорноморцю"

"Чорноморець" шокував тренерський штаб "Динамо". Фото: dynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" поступилося одеському "Чорноморцю" у матчі п'ятого туру української прем'єр-ліги.

Гра на НСК "Олімпійський" у Києві завершилася з рахунком 1:2. На 42-й хвилині Володимир Прийомов вивів "моряків" уперед, а на початку другого тайму Сергій Сидорчук зрівняв рахунок. Негативною подією для "Динамо" стало і те, що наприкінці матчу травму отримав захисник киян Євген Селін. А на 87-й хвилині Сергій Самодін успішно підключився до подачі від кутового прапорця і вирвав перемогу для своєї команди.

Варто відзначити, що за матчем з трибун спостерігало 29 174 глядача. За підсумками п'яти зіграних турів, "Динамо" набрало сім очок. Що стосується "Чорноморця", то одесити набрали вісім пунктів.