вівторок, 24 листопада 2020 06:11

"Динамо" могло привезти нічию з Барселони

Віктор Циганков не вийде на поле. Фото Рейтер

4 листопада київське "Динамо" зіграло проти "Барселони" гостьовий матч в Лізі чемпіонів.

Кияни дуже погано почали. Вже на 5-ій хвилині Мессі наткнувся на ногу Попова і впав у карному майданчику. 11-метровий удар аргентинець виконав бездоганно – 1:0.

Штурм воріт киян продовжувався і Фаті з Грізманном змарнували кілька нагод. Блискуче в цих епізодах діяв юний воротар Руслан Нещерет.

Динамівці почали вирівнювати гру ближче до середини тайму. А наприкінці першої половини Буяльський, здавалося, бив головою напевне, але Тер Штеген потягнув удар у якомусь незграбному стрибку.

Буяльський бив головою напевне, але Тер Штеген потягнув удар у якомусь незграбному стрибку

Другий тайм розпочався з атак господарів, але гості з України відповідали атакою на атаку. Циганков і Супряга двічі виходили сам на сам із Тер Штегеном, але переграти німецького легіонера "Барси" не зуміли.

Хтозна, як би закінчилася гра, якби не прохід Фаті й ідеальний пас на голову Піке – 2:0.

Підопічні Луческу не здавалися й Циганков після удару Вербича першим устиг на добивання й таки пробив Тер Штегена – 2:1. Однак фінального штурму в "Динамо" не вийшло.

Всього колективи зіграли між собою 11 матчів: 7 перемог у каталонців, 3 – в українців і одна нічия. Різниця м'ячів – 16:20 не на нашу користь.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" могло привезти нічию з Барселони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua