неділя, 03 жовтня 2021 18:47

"Динамо" і "Шахтар" розіграли гросмейстерську нічию

В матчі за Суперкубок Ісмаілі травмував Матвієнка. Фото: "Шахтар"

Добрий вечір!

Минуло якихось 11 днів з матчу на Суперкубок, а "Динамо" й "Шахтар" готові провести нову зустріч — цього разу в чемпіонаті. Після 9 турів "Динамо" випереджає гірників на 3 бали — 25 проти 22.

"Шахтар" підходить до зустрічі із серйозною втратою — надовго вилетів форвард Ласіна Траоре. Однак фахівці якраз віддають перевагу донеччанам. Вони, схоже, вийшли з кризи й матч з "Інтером" це підтвердить. Натомість кияни безвольним програшем "Баварії" налаштували своїх фанатів на песимістичний лад.

Хоча "Баварії" програють усі — ніякої дивини в цьому немає.

Пристрасті закипатимуть і від взаємостосунків суперників. Навіть в останньому очному поєдинку не обійшлося без скандалів.

Команди вже оголосили стартові склади:

"Динамо": Бущан - Караваєв, Забарний, Сирота, Кенджьора - Сидорчук, Шапаренко, Буяльський - Де Пена, Циганков - Вітіньйо.

Запасні: Бойко, Шабанов, Тимчик, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Антюх, Шкурін, Супряга.

"Шахтар": Пятов - Матвієнко, Марлон, Кривцов, Додо - Степаненко, Майкон - Соломон, Патрік, Марлос - Педріньйо.

Запасні: Трубін, Конопля, Корнієнко, Бондар, Маркос Антоніо, Тете, Мудрик, Судаков, Сікан.

Гра почалася!

2 хв. Обережно починають команди. Особливо пильні в обороні кияни.

5 хв. Вітіньйо запресингував Кривцова й порушив правила при цьому.

8 хв. Динамівці довго контролювали м'яч аж поки не помилився Забарний.

10 хв. Стійка!! Де Пена прорвався з боями правим флангом і влучив у стійку! Буяльський не зміг додати.

14 хв. "Динамо", як не дивно, більше володіє м'ячем і більше атакує.

18 хв. Степаненко небезпечно пробивав після кутового, але Бущан парирував.

21 хв. Гірники перехопили ініціативу, тепер вони більше з м'ячем.

24 хв. Караваєв вирішив розім'яти П'ятова ударом здалеку й таки розім'яв.

26 хв. Марлон отримав жовту за фол проти Вітіньйо.

27 хв. Вітіньйо пробивав здалеку, але поки не вразив своїм ударом.

29 хв. Марлос пробивав значно краще, але теж не влучив.

31 хв. Після кутового м'яч заметушився в карному майданчику киян, але відбилися динамівці.

34 хв. Алан Патрік відмахнувся ліктем від Сидорчука, але арбітр не вважав, що фол тягне на жовту картку.

37 хв. Матвієнко грубо врізається в Циганкова й кілька секунд відпочивав на полі Віктор.

40 хв. Вітіньйо розвернувся, пробив. Трохи краще аніж минулого разу.

41 хв. Пятов після рикошету від Кривцова рятує донеччан від голу.

44 хв. Ще один класний момент у киян. Партнери вивели на удар Вітіньйо, той увірвався в карний майданчик і бив по діагоналі, але знову й знову вище воріт. Йому б у регбі грати!

І відразу на перерву свистить арбітр.

Почали другу половину гри команди.

47 хв. У матчі на Суперкубок "Шахтар" дуже потужно почав другий тайм. Зараз те саме намагаються зробити гірники.

50 хв. Вітіньйо і Кенджьора невдалими пасами зірвали перспективну атаку господарів поля.

52 хв. Четвертий удар Вітіньйо доволі просто заблокував Додо. І тут же небезпечно вибіг в атаку бразилець. Бущан врятував киян.

55 хв. Циганков оригінально вибіг на розіграш штрафного й б'є під кутом. Пятов рятує!

59 хв. Кияни кілька хвилин атакували, здобули кутовий, але на більше їх не вистачило.

63 хв. Легкий пресинг від "Шахтаря" й "Динамо" дарує м'яч суперникові. Щось дуже легко.

65 хв. Три заміни в "Шахтаря". Маркос Антоніо, Тете й Сікан замінили Марлоса, Степаненка й Соломона.

68 хв. Кривцов і Сікан отримують жовті картки. Швиденько справилися хлопці . Три гірчичники вже в донеччан.

70 хв. І Шапаренко тепер із жовтою карткою. Договорився Микола.

74 хв. А тепер "Шахтар" під пресингом так само просто дарує м'яч динамівцям.

77 хв. Тете відновлює перевагу в три жовті картки над "Динамо".

80 хв. Вітіньйо отримує жовту за стрибок у ноги співвітчизнику Додо.

82 хв. Гарну комбінацію провели донеччани, але на пас Тете із флангу ніхто із партнерів не відгукнувся.

85 хв. Тете додав остроти гірникам й заробив кутовий. Однак його розіграш ні до чого не привів.

86 хв. Трьома замінами відповідає луческу. Шкурін, Гармаш і Тимчик замінили Вітіньйо, Буяльського й Кенджьору.

88 хв. Додо вривався в карний майданчик, але вдарив слабенько й Бущан забрав.

90+1 хв. Сікан пробив головою після простенького навісу з правого флангу. Дуже неточно.

90+4 Кияни з переляку ледь не заштовхали м'яч у свої ворота, але обійшлося. Арбітр Шандор дає свисток. Нульова нічия.

Після 10 турів у "Динамо" стало 26 залікових балів, а в "Шахтаря" - 23. Відрив у три очки зберігся. Чемпіонат України бере паузу на матчі збірних.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" і "Шахтар" розіграли гросмейстерську нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua