середа, 07 листопада 2012 00:02

"Динамо" і "Порту" не забили на "Олімпійському", ПСЖ "відтягнувся" у Парижі

Ярмоленко не зумів відзначитися у вигідній ситуації. Фото: fcdynamo.kiev.ua

На полі НСК "Олімпійський" в Києві завершилася зустріч "Динамо" і португальського "Порту" в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті А. Ця гра зібрала 40 357 вболівальників і завершилася з рахунком 0:0.

Перший тайм протистояння пройшов не в найвищому темпі, і гольових можливостей суперники створили небагато. У тому ж ключі команди почали і другий тайм, на 58-й хвилині Лукман Харуна замінив на полі Артема Мілевського і активно включився в гру, а трохи пізніше Браун Ідейе вийшов замість Марко Рубена. Динамівці заграли швидше, але так і не зуміли вразити ворота суперників, не дозволивши, втім, відзначитися і гостям з Португалії.

Таким чином, ця нічия стала першою для команди Олега Блохіна на груповій стадії турніру і принесла киянам четверте очко.

У паралельному матчі ПСЖ на своєму полі домігся розгромної перемоги над загребським "Динамо" з рахунком 4:0. По голу забили Алекс, Блез Матюіді, Жеремі Менез і Гійом Оаро.

Після чотирьох турів ПСЖ з 9 очками займає друге місце в групі А, відстаючи на одне очко від лідера "Порту". "Динамо" не набрало поки жодного очка і розташовується на останньому місці. У наступному турі ПСЖ буде грати з київським "Динамо", а загребське "Динамо" - з "Порту".