четвер, 02 листопада 2017 22:23

"Динамо" достроково вийшло в плей-оф Ліги Європи

"Динамо" взяло реванш у "Янг Бойз" за виліт з Ліги чемпіонів. Фото: uefa.com

Київське "Динамо" в поєдинку четвертого туру групового турніру Ліги Європи на виїзді переграло швейцарський "Янг Бойз", 1:0.

Єдиний точний удар в матчі на 70 хвилині завдав Віталій Буяльський. Хавбек киян після передачі від Дерліса Гонсалеса з правого флангу в районі лінії карного майданчика, на паузі обіграв суперника і лівою пробив у ближній кут.

Кияни погано провели перший тайм, граючи близько біля своїх воріт, через що в "Янг Бойз" за матч назбиралися 18 кутових. Активізувалися гості вже у другій половині, коли Олександр Хацкевич замість Кендзьори випустив Артема Кравця.

Ліга Європи. Груповий турнір. Група В

"Янг Бойз" - "Динамо" 0:1

Гол: Буяльський, 70

"Янг Бойз": фон Балльмос, Нуху, Лотомба, Мбабу, фон Берген, Соу, Ебішер, Сулеймані, Фасснахт (Шик, 81), Нсаме (Нгамале, 73), Ассаль.

"Динамо": Бущан, Віда, Хачеріді, Піваріч, Морозюк, Гармаш, Корзун, Буяльський (Шепелєв, 86), Кендзьора (Кравець, 46), Мораес, Гонсалес.

Попередження: Корзун, 11, Ебішер, 30, Кравець, 65, Буяльський, 75, Гармаш, 90 + 2.

У паралельному матчі "Партизан" вдома переграв "Шкендербеу" з рахунком 2:0. Після 4 турів у "Динамо" в активі 10 очок, у сербів - 5, у "Янг Бойз" - 3, у "Шкендербеу" - 2. Це означає, що українці не опустяться нижче другого місця і забезпечили собі участь в 1/16 фіналу турніру.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" достроково вийшло в плей-оф Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua