Олександр Тимчик став героєм матчу. Фото: ФК "Динамо" Київ

У матчі другого туру чемпіонату України "Динамо" розгромило "Верес" - 4:0.

Що потрібно знати про гру на НСК "Олімпійський"?

Без Луческу. Наставник киян спостерігав за грою із трибуни. Причина - бажання поберегти здоров'я.

"Динамо" здивувало складом. Гармаш грав в атаці. Сидорчук, Кендзьора, Циганков, Забарний, Жерсон Родрігес залишися в запасі.

Кияни виграли матч за шість хвилин. За перші 6 хв. динамівці забили двічі та закрили питання переможця поєдинку. Обидва рази м'яч у ворота "Вереса" влітав після ударів головою.

Заміни не посилили гру "Динамо"

Хороша гра Тимчика. Правий захисник "Динамо" зробив асист та забив гол.

Травма Попова. Захисник "Динамо" зміг відіграти тільки пів години після чого був замінений.

Заміни Луческу послабили гру. У першому таймі динаміці перемогли 3:0. У перерві на поле вийшли Циганков, Сидорчук та Родрігес. Але гра від цього кращою не стала.

Неоднозначний Циганков. Лідер "Динамо" провів слабкий другий тайм. В кінці матчу зміг заробити пенальті, яке сам і реалізував.

"Верес" заслужив на гол. Команда із Рівного створила 3-4 гольові моменти. Наприкінці матчу арбітр скасував м'яч гостей через офсайд.

Підготовка до сезону продовжується. "Динамо" не мало ніяких проблем із "Вересом". Команда Луческу перемогла без над зусиль та експериментальним складом.

У другому турі "Шахтар" розгромив ФК "Львів" - 3:0. "Десна" в гостях обіграла "Маріуполь" - 2:1. "Колос" здолав "Металіст-1925" - 1:0. "Дніпро-1" розгромив "Чорноморець" - 3:0, "Ворскла" перемогла "Рух" - 2:0, "Минай" мінімально здолав "Олександрію" - 1:0.

4 серпня "Динамо" проведе товариський матч проти "Фенербахче". 8 серпня команда Луческу зіграє проти "Зорі".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" без Луческу за 6 хв. розтрощило "Верес"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua