субота, 20 березня 2021 17:11

Дебютант сезону виграв гонку переслідування

Легрейд випереджав Бйо в двох останніх гонках. Global Look Press

Норвежець Стурла Легрейд виграв гонку переслідування на останньому етапі Кубка світу, що проходить у шведському Естерсунді. Другим був ще один представник Норвегії Йоганнес Бйо, а третім – італієць Лукас Хофер.

Українець Дмитро Підручний стартував на 34-ій позиції, а прибіг 13-им. Покращили результати й інші наші спортсмени. Богдан Цимбал фінішував 33-ім, а Антон Дудченко – 37.

Доля переможця Кубка світу визначиться завтра. В гонці із масового старту дебютант цьогорічного сезону Легрейд і переможець минулого Бйо з'ясують, кому з них дістанеться Великий кришталевий глобус.

Сьогодні в Естерсунді вже відбулася гонка переслідування в жінок, яку виграла норвежка Ройселанд. Жодна із українок в боротьбу за медалі не втрутилася.

Зараз ви читаєте новину «Дебютант сезону виграв гонку переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua