субота, 20 березня 2021 14:09

Норвежка виграла гонку переслідування

Марте Ройселанд найкраще пристосувалася до поривів вітру. Фото twitter.com

Норвезька біатлоністка Марте Олсбю-Ройселанд виграла гонку переслідування на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді. Другою була ще одна представниця Норвегії, лідерка сезону Тіріль Екгофф, а третьою – білоруска Ганна Сола.

Гонка була незвична тим, що дув сильний вітер, який заважав біатлоністкам стріляти. Спортсменки довго стояли на вогневих рубежах і багато промахувалися.

Найкращою з українок була Олена Підгрушна, яка фінішувала 29-ою. Дарія Блашко посіла 37 рядок фінішного протоколу, а Валентина Семеренко – 44-ий.

Завтра в Естерсунді пройдуть заключні гонки сезону – масові старти в чоловіків і жінок. Від України бігтиме Юлія Джима, яка мала в цьому сезоні 2 срібні медалі.

Зараз ви читаєте новину «Норвежка виграла гонку переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua