пʼятниця, 15 жовтня 2010 20:34

Дебютант приніс "Таврії" нічию у матчі з "Іллічівцем"

Маріупольський "Іллічівець" втратив чудову можливість обійти в турнірній таблиці сімферопольську "Таврію". Традиційно для цих команд матч закінчився результативно і навіть трохи не дотягнув до середніх 5-6 м'ячів.

Гра пройшла на зустрічних курсах, на пристойних швидкостях, що зумовило і безліч неточних передач. Так виходило, що гості забивали не зовсім логічні м'ячі. Спочатку Путівцеву допоміг рикошет від захисника, а в другому таймі провал у центрі кримської оборони використав Тищенко.

Все йшло до перемоги "Іллічівця", але тут зіграли "джокери" Віталія Петрова. Антон Шиндер, який вийшов ще в першому таймі, замучив своїх опонентів, але штрафні удари дивідендів не приносили, зате вийшли гольові паси. Наприкінці гри Шиндер двічі знаходив у чужому штрафному майданчику Володимира Коробку, який дублем відзначив свій дебют у першій команді в цьому сезоні.

Міг 21-річний форвард принести і перемогу, але його дальній удар з-за меж штрафного майданчика пройшов у сантиметрах від "дев'ятки". 2:2 - суперники залишилися на своїх місцях.

Чемпіонат України.

13-й тур.

"Таврія" - "Іллічівець" - 2:2 (0:1)

Голи: Путівцев, 28 (0:1); Тищенко, 57 (0:2); Коробка, 82 (1:2); Коробка, 86 (2:2)

"Таврія": Хомутовський; Монахов; Гуменюк О.; Донець; Маркович; Леандро; Галюза (Шиндер, 38); Любенович; Корнєв; Ковпак (Коробка, 54); Ідахор

"Іллічівець": Романенко; Яценко; Чучман; Яворський; Савін; Тищенко І.; Путівцев; Ярошенко (Мельник Вад., 86); Пуканич (Самусевас, 93); Антонов; Кривошеєнко

Попередження: Галюза, 6; Донець, 74 - Чучман, 8; Яворський, 35; Яценко, 36
За матеріалами Террикон
Зараз ви читаєте новину «Дебютант приніс "Таврії" нічию у матчі з "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua