неділя, 13 червня 2010 16:41

ЧС-2010. Словенія обіграла Алжир і вийшла в одноосібні лідери групи С

На чемпіонаті світу в ПАР завершився перший матч ігрового дня. У групі С збірна Словенії здобула важку перемогу над Алжиром - 1:0.

У матчі двох рівних суперників було багато боротьби з мінімальними шансами на взяття воріт для обох команд. Але на 73-й хвилині Алжир залишився в меншості, - Корен, що вийшов на заміну примудрився за 15 хвилин на полі отримати дві жовті картки і залишив поле. Словенці сповна скористалися наданим шансом.

На 79-й хвилині Корен завдав сильного удару і м'яч, ковзнувши по руках голкіпера алжирської збірної Шауші, влетів у сітку воріт.

Збірна Алжиру пішла вперед, щоб відігратися, але створити щось зрозуміле африканцям не вдалося.

У свою чергу Словенія набрала 3 очки і очолила групу С.