середа, 15 квітня 2009 10:38

ЧС. Збірна України з хокею перемогла головного конкурента

Збірна України з хокею провела третій матч на чемпіонаті світу. Суперниками нашої команди була міцна збірна Польщі. Господарів турніру, як і нас, вважають одним з фаворитів у боротьбі за путівку до еліти.

Вже на 7-й хвилині рахунок був не на користь "жовто-синіх". Адам Боржецкі потужним кидком з середньої дистанції відправив шайбу у ворота Симчука.

Відігралися українці досить швидко. Після пострілу Андрія Срюбка шайба розірвала сітку воріт господарів і вдарилася в борт. Арбітр Скотт Бокал з США довго дивився відеоповтор, і зафіксував взятя воріт.

У другому та третьому періодах рахунок не змінювався. Зазначимо, що наприкінці третьої 20-хвилинки спочатку чисельну більшість 5 на 3 мали українці, а згодом - поляки. Однак захист зумів вистояти.

Після пострілу Андрія Срюбка шайба розірвала сітку воріт господарів.

Овертайм пройшов за переваги господарів, які половину 5-хвилинки провели у більшості. Однак команді Сеуканда вдалося вистояти і перевести гру у серію булітів.

У хокейних пенальті гості переграли господарів за всіма статтями. На голи Цируля, Шахрайчука та Варламова поляки відповіли лише влучним пострілом Гжегоша Пєкарскі. А ось Дам"ян Слабон влучив у штангу. Третій булліт полякам не знадобився.

У підсумку, перемога збірної України з рахунком 2:1 (3:1) і отримала друге місце у турнірній таблиці. Від команди Італії ми відстаємо на одне очко.

Зазначимо, що вперше підопічні Сеуканда грали при заповнених трибунах "Арени Торунь".

Чемпіонат світу з хокею. Перший дивізіон

Група В. Торунь, Польща

Третій тур

Торунь. "Арена Торунь". 3215 глядачів

УКРАЇНА - ПОЛЬЩА - 2:1 (буліти - 3:1)

Україна: 29.Симчук - 3.Кліментьєв (K), 14.Наваренко, 8.Міхнов, 12.Варламов, 24.Матвійчук - 6.Срюбко, 28.Люткевич, 10.Шахрайчук, 15.Литвиненко, 23.Сальніков - 5.Благой , 25.Побєдоносцев, 7.Шафаренко, 17.Дяченко, 22.Цируль - 2.Гунько, 19.Якушин, 11.Харченко, 13.Гніденко, 16.Тимченко

1:0 - 5.52 Боржецкі - більш.
1:1 - 13.29 Срюбко - більш

Кидки: 35 - 38 (11 - 8; 9 - 8; 14 - 17; 1 - 5)

Штрафні хвилини: 28 - 16

В інших матчах третього туру у групі В зафіксовано наступні результати:

Італія - Нідерланди - 4:0

Велика Британія - Румунія - 8:0

ТСН, АР

Зараз ви читаєте новину «ЧС. Збірна України з хокею перемогла головного конкурента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua