субота, 10 березня 2012 18:40

ЧС з біатлону. Нойнер і компанія виграли естафету, українки - шості
5

Сьогодні, 10 березня, в Рупольдингу (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону відбулася жіноча естафета 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами.

Українки Наталія Бурдига, Валя Семеренко, Віта Семеренко, Олена Підгрушна зайняли шосте місце, поступившись бронзовим призерам збірної Норвегії 41 секунду.

Золото завоювала команда Німеччини, незважаючи на один штрафне коло Магдалени Нойнер на другому етапі. Француженки стали срібними призерами, поступившись господаркам турніру 28,5 секунди. У боротьбі за бронзу норвежки випередили білорусок на 1,7 секунди.

Біатлон. Чемпіонат світу. Рупольдинг (Німеччина), 10 березня

Жінки. Естафета 4х6 км, вісім вогневих рубежів.

1. Німеччина (Тіна Бахманн, Магдалена Нойнер, Міріам Геснер, Андреа Хенкель) 1:09.33,0 (1 штрафне коло 10 дод. патронів)
2. Франція (Марі Лор Брюне, Софії Бойе, Анаіс Бескон, Марі Дорен Абер) - +28,5 (0+7)
3. Норвегія (Фані Хорн, Еліза Рінген, Сіннове Солемдал, Тора Бергер) - +39,5 (0+12)
4. Білорусь - +41,2 (0+6)
5. Швеція - +1.05,2 (0+5)
6. Україна (Наталія Бурдига, Валя Семеренко, Віта Семеренко, Олена Підгрушна) - +1.20,5

Олена Підгрушна - +1:45.7 (0+2) - 7-е час на етапі

Зараз ви читаєте новину «ЧС з біатлону. Нойнер і компанія виграли естафету, українки - шості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua