неділя, 04 березня 2012 18:37

ЧС з біатлону. Віта Семеренко завершила гонку переслідування в першій десятці

Сьогодні, 4 березня, в Рупольдингу (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Золото виграла білоруска Дарина Домрачова, випередивши німкеню Магдалену Нойнер на 25 секунд. Домрачова пробігла два штрафних кола, Нойнер - три. Бронза у дебютантки чемпіонату світу росіянки Ольги Вілухіної, яка промахнулася один раз і програла переможниці 1 хвилину 15,4 секунди.

Українка Віта Семеренко фінішувала восьмою при трьох промахах і відставанні в 2 хвилини 5,7 секунди. Юлія Джима також з трьома промахами з 39-ї стартової позиції опустилася на 48-ме місце. Валя Семеренко на трьох перших рубежах припустилася п'яти промахів і зійшла з дистанції.

Біатлон. Чемпіонат світу. Рупольдинг (Німеччина), 4 березня

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1 (2-а в спринті). Дар'я Домрачева (Білорусія) - 29.39,6 (0 +1 +1 +0)

2 (1). Магдалена Нойнер (Німеччина) - відставання 25,1 (0 +1 +0 +2)

3 (8). Ольга Вілухіна - + 1.15,4 (1)

...

8 (3). Віта Семеренко - +2:05.7 (1 +0 +1 +1)

48 (39). Юлія Джима - +6:02.6 (2 +1 +0 +0)

Валя Семеренко - не фінішувала

Зараз ви читаєте новину «ЧС з біатлону. Віта Семеренко завершила гонку переслідування в першій десятці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua