вівторок, 18 серпня 2020 00:48

Чому зганьбився "Шахтар"

Антоніо Конте переграв в тренерські дуелі Луїша Каштру. Фото: REUTERS

В півфіналі Ліги Європи італійський "Інтер" розбив донецький "Шахтар" - 5:0 . Що потрібно знати про матч?

Антоніо Конте переграв Луїша Каштру в тренерській дуелі . Італійській команді вдалося нівелювати всі сильні сторони суперника та максимально натиснути на слабкі. "Інтер" повністю позбавив "Шахтаря" простору та завдяки високому пресингу руйнував всі швидкі атаки. "Шахтар" хотів віддавати ініціативу, щоб проводити контрвипади. Проте гравці "Інтера" уникали будь-якого ризику в середині поля.

Інтер "закрив" лідерів "Шахтаря". Підопічним Антоніо Конте вдалося повністю вивести із гри лідерів донецької команди. Тайсон, Марлос, Мораес, Алан Патрік, Додо мали персональну опіку. Через це атакувальна гра "гірників" була слабкою.

На початку гри кожна із команд грала максимально обережно, розуміючи, що кожна помилка може стати вирішальною. Але індивідуальні помилки призвели до пропущених м'ячів. "Відзначилися" П'ятов, Матвієнко, Степаненко, Кривцов, Хочолава.

Два різних тайми "Інтера". Якщо у першій половині гри підопічні Конте грали вкрай обережно, то у другій половині гри почали діяти більш агресивно та пресингувати суперника вище.

"Шахтар" мав тільки один момент у матчі, але за рахунку0:1. Жуніор Мораес бив головою впритул, врятував Ханданович.

На початку другого тайму за рахунку 1:0 польський суддя Шимон Марциняк не поставив пенальті у ворота "Інтера", після того, як м'яч влучив захиснику італійської команди.

У "Шахтаря" не було запасного плану на гру

В "Шахтаря" не було запасного плану на гру. Після першого пропущеного голу "гірники" вже почали нервувати. Коли рахунок став -2:0, то зовсім опустили руки та дозволили супернику здобути розгромну перемогу.

"Інтер" мав перевагу в командній та індивідуальній грі. Кожна ланка італійців виглядала сильною, ніж у суперника.

21 серпня у фіналі Ліги Європи зіграють "Інтер" та "Севілья" . Початок - 22:00

Зараз ви читаєте новину «Чому зганьбився "Шахтар"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua