субота, 07 травня 2011 11:05

ЧС з хокею. Словаччина і США програли сусідам

У п'ятницю, 6 травня на ЧС з хокею у Словаччині пройшли чергові поєдинки другого групового етапу: збірна господарів поступилася сусідам з Чехії, а Швеція розібралася з Францією.

Країна - господиня чемпіонату світу збірна Словаччини програла черговий матч на домашньому турнірі. На цей раз кривдником підопічних Глена Хенлона стали сусіди чехи, які переграли Словаччину з рахунком 3:2.

Вирішальними в матчі стали стартові хвилини третього періоду, коли Мартін Хавлат і Патрік Еліаш на двох спорудили дві шайби у ворота суперника. Господарі турніру ще більше скоротили свої шанси на вихід до чвертьфіналу.

Чехія - Словаччина - 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

1:0 - Жідліцкі (Еліаш, Марек) - 17:48 в більшості

1:1 - Надь (Вишневський, Штумпел) - 22:54

2:1 - Хавлат (Еліаш) - 41:06

3:1 - Еліаш (Хавлат) - 44:28

3:2 - Сурови (Радівоевіч, Цібак) - 57:28

Воротарі: Павелець - Халак

Чергову перемогу на чемпіонаті світу в Словаччині здобула збірна Швеції, яка в матчі з французами закинула суперникові чотири шайби, перемігши з рахунком 4:0. Таким чином, Тре Крунур лідирують у групі F, набравши разом з канадцями по сім очок у трьох матчах.

Швеція - Франція - 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)

1:0 - Нільссон (Фернхольм) - 4:34

2:0 - Екман-Ларссон (Кронвалл) - 13:51 ГБ

3:0 - Берглунд (Паярві, Гуннарссон) - 15:39

4:0 - Кронвалл (Екман-Ларссон, Беклунд) - 45:34

Воротарі: Фаст - Юе (20:00 Ланрі)

Також фіни перервали переможну ходу збірної Німеччини, перегравши суперника в серії буллітів з рахунком 5:4. Німці вели по ходу матчу 3:1, 4:3, але не зуміли втримати переможний рахунок. Фіни перекидали суперника більш ніж у два рази 49-21, але черговий блискучий матч провів MVP минулого ЧС Денніс Ендрас.

У серії післяматчевих кидків перемогу Фінляндії приніс її капітан Мікко Койву, який реалізував обидві свої спроби.

Німеччина - Фінляндія - 4:5 по буллітам (1:1, 3:2, 0:1, 0:0, 0:1)

4:5 - М. Койву - переможний булліт

Воротарі: Ендрас - Лассіла (39:03 Веханен)

У другому матчі ігрового дня на ЧС канадці в серії буллітів переграли збірну США з рахунком 4:3. Кленові листки двічі відігравалися по ходу матчу, незважаючи на величезну ігрову перевагу. Збірна Канади значно перекидали опонента 51-20, створила купу моментів, але відмінний матч провів голкіпер американців Тай Конклін.

У серії ж буллітів ні Джонсон, ні Уілер не змогли переграти Раймера, а Еберле і Неш переграли Конкліна. Таким чином, канадці здобули четверту перемогу поспіль на чемпіонаті світу у Словаччині.

Канада - США - 4:3 за буллітами (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0)

0:1 - Комісарек (Сміт, Конклін) - 24:13

1:1 - Бернс (Піетранджело) - 27:20

1:2 - Джонсон (Уілер, Штястни) - 33:47

2:2 - Таварес (Стюарт, Граньяні) - 43:27

3:2 - Спецца (Таварес, Бернс) - 45:22 в більшості

3:3 - Степан (Уілер) - 51:17 в більшості

4:3 - Еберле - переможний булліт