четвер, 03 вересня 2020 19:13

Циганик розповів, чому закрили "Профутбол"

Циганик розповів, чому закрили  "Профутбол"
Ігор Циганик та Олександра Лобода. Фото: Інстаграм Олександри Лободи

Футбольна програма "Профутбол" припинила своє існування через економічні причини.

Ринок реклами серйозно впав, тому продюсери вирішили відмовитися від подальших випусків програми.

"Офіційна причина - економічна ситуація в країні. Всі проекти повинні бути економічно виправдані. На даному етапі "Профутбол" не був на такому рівні, щоб приносити якісь доходи. Тому програму закрили, а весь штат департаменту спортивних проектів звільнили

Зараз керівництво вимагає економічного виправдання всіх проектів на телеканалах. Вони повинні мати позитивне сальдо.

Через пандемію ринок реклами впав - на дуже багато відсотків у порівнянні з минулим роком. Тобто зараз заробити на ній важко, а це було єдине поповнення для бюджету. Тому ситуація складна", - сказав Циганик в коментарі "Трибуні".

"ПроФутбол" — інформаційно-аналітична телепрограма про футбол, що виходила протягом 2010—2020 років на телеканалах 2+2 (2010—2020) та УНІАН ТБ (2020). Тривалий час незмінними ведучими програми були Ігор Циганик та Олександра Лобода.

Зараз ви читаєте новину «Циганик розповів, чому закрили "Профутбол"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути