неділя, 14 вересня 2008 15:30

Challenger Донецьк. Бубка програв звання чемпіона росіянину

Росіянин Ігор Куніцин став переможцем на тенісному турнірі серії Challenger у Донецьку, призовий фонд якого складає $50 тис.

У неділю у фінальному поєдинку Куніцин, перша ракетка змагань, завдав поразки господареві корту Сергію Бубці - 6:3, 6:3.

Цього року Куніцин двічі грав у фіналах "Челленджерів", але кожного разу програвав.

Виграний приз на турнірах цієї серії став для 26-річного мешканця Владивостоку 5-м у кар"єрі. Раніше він перемагав у Шрюсбері (Великобританія, 2006 рік), Саранську, Тольяті (обидва - Росія, 2005) та Фергані (Узбекистан, 2004).

За перемогу в Донецьку Куніцин отримає 7,2 тисяч доларів і 60 рейтингових очок. Бубці дістануться 4,24 тисяч доларів і 42 бали.

Наступного тижня Куніцину належить захищати кольори збірної Росії в півфіналі Кубка Девіса проти Аргентини в Буенос-Айресі.

"Новости Mail.ru"

Зараз ви читаєте новину «Challenger Донецьк. Бубка програв звання чемпіона росіянину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua