субота, 07 квітня 2018 21:49

Чемпіонство відкладається, "Ман Сіті" програв вдома "МЮ"

Погба оформив "дубль" за дві хвилини. Фото: sportbox.ru

В матчі 33 туру Англійської Прем'єр ліги "Манчестер сіті" міг оформити чемпіонство. Однак не судилось, команда Хосепа Гвардіоли зазнали першої в сезоні домашньої поразки в рамках АПЛ. "Містяни" впевнено провели перший тайм та пішли на перерву з комфортним рахунком 2:0. Відзначились Компані та Гюндоган.

Однак по перерві "МЮ" ніби підмінили. Замість блідої та відверто нудної команди на другий тайм вийшли заряджені по максимуму бійці. Поль Погба протягом двох хвилин оформив "дубль" та зрівняв рахунок. Ще через 15 хвилин Смолінг вивів "дияволів" вперед. 2:3 за 25 хвилин до кінця матчу.

Після третього голу гостей на полі почалась справжня битва. 6 жовтих карток отримали гравці за останні хвилини матчу. Агуеро претендував на пенальті, однак арбітр проігнорував фол з боку захисника "червоних".

Вже в доданий арбітром час "Ман Сіті" влаштувало штурм воріт Де Хеа. Гості вистояли і не дозволили принциповому супернику здобути чемпіонство.

У "Ман Сіті" залишилось 84 очки, "Ман Юнайтед" після поєдинку має в активі 71 бал. Перемога дозволила підопічним Моурінйо закріпитись на другій сходинці АПЛ. "Дияволи" виперджають найближчих переслідувачів на 4 очки.

Поразка стала вже другою на цьому тижні. І найприкріше те, що обидва матчі "містяни" програли надпринциповим суперникам - "Ліверпулю" та "Манчестер Юнайтед"

Здобути звання чемпіона "МанС" зможуть вже в наступному турі. Для цього необхідно перемогти на виїзді "Тоттенхем".

Моуріньйо сьогодні переграв Гвардіолу. Протистояння двох найвидатніших тренерів сучасності продовжується.

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонство відкладається, "Ман Сіті" програв вдома "МЮ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua