четвер, 24 вересня 2009 10:05

Чемпіонат Іспанії. "Реал" і "Барселона" йдуть у відрив

У середу, 23 вересня відбулися матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Лідери Примери - "Реал" та "Барселона" - здобули чергові перемоги і відірвалися від найближчих переслідувачів на три очки.

У вівторок "Барселона" розгромила у Сантандері "Расинг".

Мадридський "Реал" грав також на виїзді і переміг колишню команду свого наставника Мануеля Пеллегріні "Вільярреал" - 2:0. Рахунок на 2-й хвилині відкрив португалець Кріштіану Роналду (5-й гол Роналду у 4-х матчах Примери + 2 м"ячі у Лізі чемпіонів). Вдруге поспіль португалець забиває на початку зустрічі - три дні тому Роналду забив гол на 1-й хвилині (у ворота "Хереса"). А на 73-й хвилині свій перший м"яч у чемпіонаті Іспанії забив інший зірковий новачок "вершкових" Кака.

А інший учасник Ліги чемпіонів "Атлетико" втратив очки у грі зі скромною "Альмерією" і опустився на передостаннє місце у турнірній таблиці.

Перші очки у новому сезоні втратив "Атлетик". Баски зазнали поразки на Канарських островах.

"Севілья" перемогла "Мальорку" і вийшла на третє місце.

"Валенсія" поступилася на виїзді мадридському "Хетафе" - це перша поразка левантійців у сезоні.

За матеріалами ТСН

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат Іспанії. "Реал" і "Барселона" йдуть у відрив». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua