неділя, 11 березня 2012 11:55

"Челсі" здобув першу перемогу в АПЛ після звільнення Віллаш-Боаша

В англійській Прем'єр-лізі відбувся ряд матчів 28 туру.

"Фулхем" вперше не зміг перемогти в чемпіонаті Англії з футболу після приходу в команду Павла Погребняка. Російський форвард відіграв за свою нову команду три гри і забив п'ять м'ячів, проте в четвертому матчі з "Астон Віллою" його гольова серія перервалася.

Погребняк провів на полі всі 90 хвилин і забити не зміг, після чого його команда програла: єдиний м'яч суперник забив вже у доданий час.

В іншому матчі дня "Челсі" переміг "Стоук Сіті" з рахунком 1:0. Автором голу став Дідьє Дрогба, а перемога "аристократів" стала першою в чемпіонаті після звільнення португальського тренера Андре Віллаш-Боаша.

Також варто відзначити результат зустрічі "Сандерленда" з "Ліверпулем". "Червоні" програли своєму супернику на гостьовому поле, пропустивши гол на кінець години гри.

Гол: Бендтнер, 56

"Вулверхемптон" - "Блекберн" - 0:2 (0:1)

Голи: Хойлетт, 43, 69

"Астон Вілла" - "Фулхем" - 1:0 (0:0)

Гол: Вайманн, 90

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" здобув першу перемогу в АПЛ після звільнення Віллаш-Боаша». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua