неділя, 25 вересня 2011 13:02

"Челсі" в меншості здобув розгромну перемогу

"Челсі" і "Арсенал" у 6-му турі англійської прем'єр-ліги добилися великих перемог. "Аристократи" розгромили на своєму полі "Суонсі", а "каноніри" - "Болтон".

Андрій Аршавін в складі "Арсеналу" з'явився на полі незадовго до кінця матчу, коли Ван Персі вже забив два м'ячі. Але вже при ньому Білонг зробив рахунок великим, забивши м'яч за хвилину до кінця зустрічі.

"Челсі" забив "Суонсі" 4 голи і пропустив 1. Рахунок відкрив Фернандо Торрес наприкынці півгодини, але через 10 хвилин був вилучений. Потім Рамірес двічі і Дрогба раз засмутили гостей.

"Тоттенхем" обіграв в гостях "Уїган", забивши два голи до 23-ї хвилині. Господарі відповіли одним і програли. Роман Павлюченко в заявку не потрапив.

Залишився в запасі і Дініяр Білялетдінов, а його "Евертон" поступився "Манчестер Сіті" 2:0.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 6-й тур

"Ліверпуль" - "Вулверхемптон" - 2:1 (2:0)

"Вест Бромвіч" - "Фулхем" - 0:0

"Манчестер Сіті" - "Евертон" - 2:0 (0:0)

Голи: Балотеллі, 68, Мілнер, 89

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" в меншості здобув розгромну перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua