четвер, 21 червня 2012 21:39

Чехія-Португалія- 0:1

Добрий вечір, шановні любителі футболу! Усього день перепочинку після групового раунду-і бере свій початок аж ніяк не мильна епопея "Пан або пропав". Правда, офіційно в неї інша назва - плей-офф. Першу серію фільму першого - чвертьфінал - відкривають збірні Чехії та Поргугаліі. Хоч європейські бразильці і явні фаворити зустрічі, але, як відомо, не кажи гоп ... Отже, кілька хвилин - і ми починаємо нашу онлайн-трансляцію.

Склади команд:

Чехія: Петер Чех, Теодор Гебреселассі, Міхал Кадлец, Томаш Сівок, Давид Лімберскі, Ярослав Плашил, Вацлав Піларж, Томаш Хюбшман, Петро Йірачек, Володимир Даріда, Мілан Барош

Португалія: Руй Патрісіу, Бруно Алвеш, Пепе, Фабіу Коентрау, Жоау Перейра, Мігель Велозу, Жоау Моутіньо, Рауль Мейрелеш, Нані, Кріштіану Роналду, Елдер Поштіга

Команди готові вийти на поле варшавського стадіону "Національний"

Загалом, поки боротьба за ініціативу, без особливої ??гостроти з обох сторін

16-Кутовий у чехів з лівого флангу - Роналду дуже ризиковано вибив мяч за поле, при цьому відверто заважав голкіперу. Добре, що добре закінчується

33-Роналду ножицями черех себе - поруч зі стійкою

35-гарматний постріл зі штрафного все того ж Роналду метрів з 25-ти - м'яч знову пролетів поруч зі стійкою

39-Поштіга на газоні, лікарі "чаклують". Але ... схоже, все дуже серйозно. Футболіста виносять на носилках, наставнику португальців доведеться робити вимушену заміну - виходить Уго Алмейда

Останні кілька хвилин перевага у португальців

Арбітр компенсував три хвилини в першому таймі

45+2 Ну це вже відвертий нефарт Роналду! Сам на сам із Чехом, розстрілював ближній кут, але стійка - товарищ воротаря

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧЕНО

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ

47-Алмейда удар в стрибку головою - над поперечиною

49-Відверто не щастить Роналду зі штрафного метрів з 20-ти, і знову штанга грає за Чеха

53-Роналду намагався втекти від захисника, пробив, але вище воріт

58-Удар Нані метрів з 30-ти - Чех парирує

59-Португальці забивають, але з офсайду. Автор незарахованого голу Алмейда

61-Заміна у чехів. Поле залишає Даріда, замість нього з'являється Резек

64-Чех знову в роботі, з-під поперечини витягує дальній удар Моутіньо

Кадлец на газоні після невдалого зіткнення з Чехом. Повели за поле надавати допомогу, але начебто все нормально

74-Кадлец в останній момент не дає Нані влучно пробити  - м'яч летить вище воріт

79-ГООООООООООЛ! Роналду! Все логічно, це врешті решт мало статися, перевага португальців у другому таймі беззаперечна