четвер, 06 вересня 2018 21:47

Чехія - Україна 1:2: Зінченко забив переможний м'яч на останніх секундах

Чехія - Україна  1:2: Зінченко забив переможний м'яч на останніх секундах
Ліга Націй UEFA, 1 тур, Чехія - Україна

Доброго вечора! Зовсім скоро Україна розпочне свій турнірний шлях в Лізі Націй. Першим суперником нашої команди стане збірна Чехії.

До цього поєдинку, команди зустрічались два рази. Україні жодного разу не вдалось перемогти. Сьогодні для нашої команди є історична можливість, здобути першу в історії перемогу над "чехами".

Матч відбудеться в невеличкому місті Угерске-Градіште.

Головний арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

До вашої уваги стартові склади команд.

Чехія: Вацлік – Кадержабек, Калас, Гебре Селасіє (к), Брабец, Боржил – Соучек, Сікора, Гушбауер – Крменчик, Шик

Україна: Пятов (к) – Караваєв, Ракицький, Кривцов, Матвієнко – Ярмоленко, Маліновський, Степаненко, Коноплянка – Марлос – Яремчук

Цікавий вибір Андрія Шевченка. В основний склад не потрапив жоден гравець київського "Динамо". Натомість, відразу шестеро представників донецького "Шахтаря".

За півгодини до стартового свистка на стадіоні проблеми з освітленням. Точніше, світла немає взагалі, лише ліхтарики вболівальників. Сподіваємось, що все буде добре.

Освітлення повернулось, команди розім'ялись та готуються до старту поєдинку.

Невелика затримка у нас пов'язана з відключенням світла. Ні, зараз вже все добре, але команди на 10 хвилин пізніше почали розминку, а отже і стартовий свисток пролунає на кілька хвилин пізніше.

Нарешті команди на полі, лунають гімни країн.

Стартовий свисток!

3' "Синьо-жовті" з перших хвилин намагаються взяти м'яч під контроль.

4' Гол. Доволі несподваний м'яч влітає в наші ворота. Шик прорвався у штрафний та з гострого кута пробив над Пятовим. Голкіпер такого явно не очікував та пропустив у ближній кут. 1:0.

6' І відразу був шанс щоб відігратись. Яремчук з кількох метрів пробивав головою, але м'яч розминувся зі стійкою.

10' Високо пресингують українці, Яремчук мав кілька напівмоментів, але поки у ворота влучити не вдається.

15' Активно грають "жовто-сині", пресингують намагаються швидко переходити в атаку. Але "чехи" поки витримують натиск.

20' Заспокоїлась гра, м'яч переважно в центрі поля.

23' Марлос пробив на техніку з лінії штрафного, але занадто слабким вийшов удар.

30' Україна володіє ігровою перевагою, однак не вистачає завершального удару. Чехи ж нічого не створили після забитого м'яча.

37' По справжньому стовідсоткових моментів наша збірна створити не може. Лише напівмоменти та контроль м'яча на підступах до штрафного майданчика суперника.

42' Малиновський непогано пробив штрафний метрів з 30-ти, але голкіпер витягнув м'яч з нижнього кута.

45+1' Гоооооооооооол! Коноплянка зрівнює рахунок! Марлос накрутив кількох захисників та прострілив на Ярмоленка. Той дотепно пропустив м'яч на Коноплянку, який потужним ударом зрівняв рахунок! 1:1

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 34% - 66%

Удари (в площину) 2(1) - 10(3)

Фоли 7-3

Другий тайм!

48' Активний початок тайму від господарів. Після подачі кутового та "пожежі" в штрафному майданчику ледь не пропустили.

50' Класний шанс був у Коноплянки. Після прострілу Матвієнка пробивав він в один дотик, але не зміг влучити в дальній кут.

54' Після помилки Кривцова Шик пробивав з гострого кута - Пятов на місці.

56' Ярмоленко пробивав правою в дальній кут - голкіпер потягнув.

63' Боржил непогано пробивав з лінії штрафного майданчика, Пятов перевів на кутовий.

66' Зінченко виходить на поле замість Ярмоленка.

69' І відразу був класний шанс у Зіни. Ярмечук та Марлос вивели його на ударну позицію, але Олександр зовсім трохи не поцілив у дальню "шістку",

73' Коноплянка класно пробивав з дальньої відстані, голкіпер відбив. Яремчук був першим на добиванні, але голкіпер в останню мить вибив м'яч з під ноги нашого форварда.

76' Чехи активізувались в останні хвилини, регулярно загрожуть воротам Пятова, але поки "жовто-сині" захиснгики контролюють ситуацію.

77' Циганков виходить на поле замість Коноплянки.

81' Штурм влаштували українці в останні хвилини, затисли господарів поля у своєму штрафному.

82' Малиновський змарнував дуже перспективний штрафний удар. Майже з лінії штрафного майданчика пробив він вище воріт.

85' Селезньов виходить на поле замість Яремчука.

89' Пішла відкрита гра на останніх хвилинах, дуже цікавий футбол. Тецл мав хороший шанс, але з гострого кута не влучив у ворота.

90+1' Фантастика, якимось неймовірним чином м'яч не влетів у ворота Вацліка. Голкіпер двічі врятував свою команд, спочатку після удару Циганкова, а потім після добивання впроитул від Селезньова.

90+3' Гоооооооооооооооооооооол! Україна забиває на останній хвилині матчу! Таки не витримав тиску воротар господарів та помилився на виході. Першим на м'ячі був Зінченко, який вколотив його в сітку 1:2!

Фінальний свисток!

Україна здобуває важку, але заслужену перемогу!

Наступний матч в рамках Ліги Нації Україна проведе в неділю 9 вересня. Стартовий свисток пролунає на "Арені Львів" о 16:00

Зараз ви читаєте новину «Чехія - Україна 1:2: Зінченко забив переможний м'яч на останніх секундах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua