четвер, 19 квітня 2012 10:30

"Будемо вирішувати нові завдання" - Хоменко

18 квітня у Любляні (Словенія) на арені "Стожице" на чемпіонаті світу з хокею в Дивізіоні I групі А в матчі третього туру збірна України поступилася в овертаймі команді Великої Британії - 3:4 і втратила шанси пробитися в елітний дивізіон.

Головний тренер національної збірної команди України Анатолій Хоменко прокоментував гру своїх підопічних.

"Ми почали дуже впевнено, в першому періоді мали чимало можливостей для взяття воріт. У другому періоді мої підопічні також діяли на пристойному рівні, але безглузді помилки в обороні призвели до трьох пропущених шайб.

Останній ігровий відрізок пройшов у рівній боротьбі, але в підсумку фортуна посміхнулася нашому супернику.

Ми приїхали за однією з двох путівок до еліти, але життя на цьому не закінчується. Будемо вирішувати нові завдання".

Анатолій Хоменко також поділився своїми думками щодо наступного поєдинку нашої команди:

"Ми вивчали суперника весь сезон. Словенія зіграла чимало контрольних поєдинків проти команд елітного дивізіону. Команда в основному грає за рахунок швидких контратак, але в залежності від суперника тактика може змінюватися.

Ми очікуємо складної гри, яка повинна сподобатися вболівальникам", - цитує головного тренера прес-служба Федерації хокею України.

Зараз ви читаєте новину «"Будемо вирішувати нові завдання" - Хоменко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua