пʼятниця, 13 квітня 2012 11:13

Збірна України з хокею (U-18) обіграла Угорщину на ЧС-2012

Юніорська збірна команда України здобула першу перемогу у другому турі чемпіонату світу у Дивізіоні 1 групи В в угорському Секешфехерварі. Підопічні Олександра Годинюка впевнено обіграли господарів льоду - 5:3.

Українці буквально змели угорців у першому періоді, перекидали їх - 13:3. Знову жахом для угорців став форвард українців Віктор Захаров, на рахунку якого дубль. Господарі змогли прийти в себе у другому періоді, але тільки за рахунку 4:0 і коли українці трохи розслабилися.

За рахунку 5:1, Годинюк змінив основного воротаря Захарченка, який, до речі, був визнаний кращим гравцем зустрічі на Єлісєєва, якому угорці зуміли закинути ще дві шайби.

В інших матчах Казахстан не залишив шансів Польщі - 7:1, а Білорусь - Австрії - 5:1. Одноосібним лідером залишається Білорусь, яка здобула дві перемоги, у Казахстану - 5 очок, Україна - третя з 4 балами. Сьогодні у команд день відпочинку. Наступний суперник "синьо-жовтих" аутсайдер групи - команда Польщі.

Чемпіонат світу U-18. Угорщина

Угорщина U-18 - Україна U-18 - 3:5 (0:2; 1:2; 2:1)

Шайби: 0:1. Захаров (Чернишенко, 0:36), 0:2. Бондаренко (5:30), 0:3. Мартишко (20:39), 0:4. Захаров (Мартишко, Скрипець, 27:29 - більш.), 1:4. Вінце (Доша, Кочиш, 39:20 - більш.), 1:5. Комарчев (Петранговський, 49:26), 2:5. Аран (56:35 - більш.), 3:5. Ріто (57:13 - 5х3).

Україна: Захарченко (Єлісєєв, 49:56). Сірченко - Дикий, Кузьменко - Скрипець, Ігнатенко - Варивода, Забулонов. Мартишко - Захаров - Чернишенко, Чердак - Петранговський - Комарчев, Бондаренко - Куцевич - Бойков, Макоревич - Кузьмик - Корж.

Штраф: 30 - 22

Кидки: 20 - 27

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з хокею (U-18) обіграла Угорщину на ЧС-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua