понеділок, 02 липня 2018 16:09

Бразилія - Мексика 2:0. Бразильці вибороли путівку у чвертьфінал

Неймар втретє під час Кубка світу змінив зачіску. Фото: bigmir.net

У поєдинку 1/8 фіналу Кубка світу-2018 один з фаворитів турніру збірна Бразилії зіграє з Мексикою. Гра пройде на "Самара-Арені".

На матчі працюватимуть судді з Італії на чолі з Джанлукою Роккі, йому допомагатимуть Еленіто Ді Лібераторе та Мауро Тоноліні.

Запасний арбітр - Матео Лаос з Іспанії.

Відеоповтори VAR: Массіміліано Ірраті (Італія), перший асистент: Павел Гіль (Польща), другий асистент: Карлос Астрос (Чилі), третій асистент: Даніеле Орсато (Італія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Бразилія: Аліссон, Тіагу Сілва, Міранда, Філіпе Луїс, Фагнер, Каземіро, Коутіньйо, Пауліньйо, Вілліан, Неймар, Жезус

Запасні: Едерсон, Ренато Аугусто, Марсело, Маркіньос, Данило, Кассіо, Фернандіньо, Фред, Фірміно, Тайсон, Жеромель

Мексика: Очоа, Айяла, Сальседо, Маркес, Еррера, Альварес, Гуардадо, Гальярдо, Вела, Ернандес, Лосано

Запасні: Хіменес, Х. Дос Сантос, Талавера, Перальта, Акіно, Корона, Гутьєррес, Дж. Дос Сантос, Лайюнь, Фабіан

Перший тайм

2' Момент у Мексики! Гуардадо зробив навіс у район воротарської, Аліссон кулаком намагався розрядити ситуацію, але вибив прямо на Лосано, який прийняв м'яч і другим дотиком пробив - в останній момент під м'яч кинувся захисник і врятував свою команду від голу.

5' Коутіньйо наважився на удар з-за меж штрафного - голкіпер зайняв правильну позицію і без пробем зафіксував м'яч.

9' Після подачі кутового у виконанні Вели Сальседо виграв верхову боротьбі і скинув на Ернандеса, який випередив голкіпера, але асистент рефері зафіксував офсайд у "Чічаріто".

11' Ернандес пройшов з м'ячем у штрафний, але зіграв якось незграбно і втратив нагоду.

15' Лосано легко обіграв Феліпе Луїса і гостро прострілив у штрафний на Ернандеса - трохи невдало.

18' Вела чудово "вирізав" на Лосано, який увійшов у штрафний і пробив - надійно зіграв Феліпе Луїса, який відбив удар.

22' Еррера отримав пас по центру, обіграв Міранду і пробив з меж штрафного - Каземіро підставив ногу і нейтралізував загрозу.

25' Момент у Бразилії! Неймар у штрафному майстерно обіграв захисника, наблизився до воріт і пробив у ближній кут - воротар впорався з ударом.

26' Жезус опинився першим на підборі після того, як Очоа вибив м'яч, і пробив другим дотиком - захисник Айяла відбив удар.

27' Коутіньйо знову хотів використати свою сильну сторону - дальній удар, але пробив вище воріт.

30' Шикарно у відборі зіграв мексиканець Альварес, який у підкаті відібрав м'яч у Неймара.

33' Момент у Бразилії! Після проходу Коутіньйо і прострілу м'яч опинився у Жезуса, який на швидкості пройшов кількох захисників і пробив у ближній кут метрів з 10 - Очоа відбив м'яч.

38' Неймар випередив Альвареса, який грубо зіграв проти бразильця, отримав попередження і заробив гострий стандарт на свої ворота.

40' Неймар зі штрафного метрів з 25 пробив трохи вище воріт.

42' Вела випередив Феліпе Луїса, який грубо зіграв проти опонента і отримав "гірчичник".

Перерва

Другий тайм

46' Заміна у Мексики: замість Маркеса вийшов Лаюн.

48' Момент у Бразилії! Неймар швидко розіграв кутовий з Коутіньйо, який пройшов у штрафний і потужно пробив метрів з 13 - голкіпер зреагував на удар.

50' Мексиканці провели стрімку атаку, на вістрі якої опинився захисник Гальярдо - його удару не вистачило влучності.

51' ГГОООООЛЛЛЛ - 1:0! Бразильці розіграли дивовижну комбінацію: Неймар змістився в центр, п'ятою відпасував в сторону на Вілліана, який увірвався в штрафний і прострілив - той-таки Неймар переправив м'яч у сітку.

56' Неймар хотів хитрим ударом з-за меж штрафного поцілити у ворота - поруч зі стійкою.

59' Момент у Бразилії! Фагнер віддав блискучий пас на Пауліньйо, який пробив без перешкод з меж штрафного - голкіпер врятував свою команду.

61' Вела завдав небезпечного удару під поперечину - голкіпер перевів м'яч на кутовий, який ні до чого не призвів.

63' Вілліан на правому фланзі розхитав опонента, увійшов в штрафний і пробив у дальній кут - воротар впорався з ударом.

70' Гуардадо завдав потужного удару метрів з 30 по центру - захисники взяли удар на себе.

75' Вілліан пробив низом метрів з 25 - голкіпер без проблем зафіксував м'яч.

88' ГГООЛЛЛЛЛЛ - 2:0! Фернандіньо, який вийшов на заміну, віддав на хід Неймару, який промчав лівим флангом і пробив в дальній кут - голкіпер зачепив мяч, але той лише трохи змінив траекторію і Фірміно збільшив перевагу бразильців.

Кінець матчу

Сьогодні о 21:00 відбудетьсчя черговий матч 1/8 фінала Бельгія - Японія. Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію цього матчу.

Зараз ви читаєте новину «Бразилія - Мексика 2:0. Бразильці вибороли путівку у чвертьфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua