четвер, 18 серпня 2011 13:39

Бразилія і Португалія зіграють у фіналі юнацького чемпіонату світу

Збірна Бразилії, що переграла у півфіналі чемпіонату світу з футболу для гравців не старше 21 року команду Мексики, зіграє у фіналі турніру з командою Португалії, яка здолала французів.

Матч бразильців і мексиканців, що проходив у середу в колумбійському місті Перейра, завершився з рахунком 2:0 на користь фіналістів попереднього турніру. Перемогу бразильцям приніс дубль нападника "Сан-Паулу" Енріке (80, 84 хвилини). Футболіст наздогнав у списку бомбардирів турніру іспанця Альваро Васкеса - на рахунку обох форвардів по 5 забитих м'ячів.

Матч команд Франції та Португалії, який зібрав 40 тисяч глядачів у Медельїні, завершився перемогою португальців. Рахунок на 9-й хвилині відкрив півзахисник гвінейського походження Даніло. А за 5 хвилин до кінця першого тайму турецький арбітр Джюнейт Чакір призначив пенальті у ворота французів: з точки не схибив форвард "Бенфіки" Нельсон Олівейра.

Незважаючи на перевагу французів, які створили вдвічі більше гольових моментів, збірній Португалії вдалося відстояти свої ворота і вийти у фінал.

Востаннє подібне досягнення піренейці робили в 1991 році, коли на молодіжному ЧС перемогло "золоте покоління" Руя Кошти та Луїша Фігу.

Фінальний матч команди зіграють 20 серпня у Боготі, пише РИА Новости.

Чемпіонат світу (U-20)

1 / 2 фіналу

Франція U-20 - Португалія U-20 - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Д. Перейра (9), 0:2 - Олівейра (40, пенальті).

Бразилія U-20 - Мексика U-20 - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Енріке (80), 2:0 - Енріке (84).

Зараз ви читаєте новину «Бразилія і Португалія зіграють у фіналі юнацького чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua