понеділок, 15 серпня 2011 09:39

Франція і Бразилія вийшли у півфінал юнацького чемпіонату світу

Футболісти збірної Франції здолали команду Нігерії у чвертьфіналі юнацького чемпіонату світу (для гравців не старше 20 років), який в ці дні проходить в Колумбії.

Зустріч, що відбулася в неділю, в основний час завершився з рахунком 1:1, проте, в доданий час сильнішими виявилися французькі футболісти - 3:2.

У складі переможців дублем відзначився Олександр Лаказетт (50-а хвилина, 104-я), ще один гол забив Геіда Фофана (102-я).

У нігерійців два м'ячі забив Мадуабучі Єжике (90-а хвилина, 111-а).

В іншому чвертьфінальному матчі збірна Бразилії, зігравши внічию з іспанцями в основний час з рахунком 2:2, виявилася успішнішою в серії пенальті - 4:2.

У півфінальних матчах команда Франції 17 серпня зіграє проти португальців, а бразильці в цей же день зустрінуться із збірною Мексики, пише РИА Новости.

Чемпіонат світу (U-20)

1 / 4 фіналу

Португалія U-20 - Аргентина U-20 - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 5:4

Мексика U-20 - Колумбія U-20 - 3:1 (1:0, 2:1)

Франція U-20 - Нігерія U-20 - 3:2 (0:0, 1:1, 2:0)

Бразилія U-20 - Іспанія U-20 - 2:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0), по пенальті - 4:2

Зараз ви читаєте новину «Франція і Бразилія вийшли у півфінал юнацького чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua