понеділок, 01 жовтня 2012 15:59

"Боруссія" знищила одноклубників з Менхенгладбаха: результати 6-го туру Бундесліги

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі 6-го туру.

"Баварія" забила два м'ячі наприкінці матчу проти "Вердера" і довела справу до дев'ятої поспіль перемоги на всіх фронтах, а в зустрічі двох "Боруссій" дортмундці виявилися на дві голови сильнішими за менхенгладбахцев.

Виїзд на "Везерштадіон", здавалося, перерве переможну серію "Баварії" у цьому сезоні, але бременці протрималися лише 80 хвилин. Луїс Густаво відкрив рахунок, а Маріо Манджукич потім забив свій шостий гол за шість матчів чемпіонату - 2:0.

У Дортмунді "Боруссія" приймала однойменний клуб з Менхенгладбаха. Учасник Ліги чемпіонів довів повне перевагою над представником Ліги Європи, свідченням чого стали п'ять безмовних голів у ворота гостей.

Тим часом "Штутгарт" оправився від колишніх проблем і добув-таки першу перемогу. Команда Бруно Лаббадії з рахунком 2:0 взяла гору над "Нюрнбергом". Вже по закінченні однієї хвилини шваби вели завдяки голу Ведадо Ібишевич, а устаканиться речі у другому таймі Мартін Харнік.

В інших зустрічах Артем Руднєв приніс "Гамбургу" перемогу над "Ганновером" (1:0), "Хоффенхайм" і "Аугсбург" зіграли "по нулях", а "Байєр" поклав на лопатки "Фюрт" - 2:0.

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур

Айнтрахт - Фрайбург 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 50 Крузе, 1:1 - 67 Майєр, 2:1 - 73 Майєр.

Вольфсбург - Майнц 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 26 Діас Кемпбелл, 0:2 - 37 Салаї.

Байєр - Гройтер 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 51 Сем, 2:0 - 62 Сем.

Вердер - Баварія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 81 Л. Густаво, 0:2 - 83 Манджукич.

Нюрнберг - Штутгарт 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 1 Ібишевич, 0:2 - 75 Гарник.

Хоффенхайм 1899 - Аугсбург 0:0 (0:0, 0:0)

Гамбург - Ганновер 96 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 20 Руднєв.

Боруссія Д - Боруссія М 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 35 Ройс, 2:0 - 40 Суботіч, 3:0 - 70 Ройс, 4:0 - 79 Гундоган, 5:0 - 85 Блашчіковскі.

Фортуна - Шальке 04 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - 13 Хунтелар, 0:2 - 20 Матіп, 1:2 - 47 Шахін, 2:2 - 77 Шахін.