неділя, 24 лютого 2013 18:50

"Боруссія" втратила очки в матчі з одноклубниками

Футболісти дортмундської "Боруссії" зіграли внічию з "Боруссією" з Менхенгладбаха в гостьовому матчі чемпіонату Німеччини, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч 23-го туру, яка відбулася у неділю в Менхенгладбаху, завершилася з рахунком 1:1.

У підопічних Юргена Клоппа на 32-й хвилині матчу пенальті реалізував Маріо Гетце. У господарів поля на 68-й хвилині відзначився Амін Юнес.

Наступний поєдинок у бундеслізі дортмундська "Боруссія" проведе на домашній арені 2 березня проти "Ганновера", команда з Менхенгладбаха днем раніше зіграє на виїзді з "Айнтрахтом".

Додамо, що 5 березня "Боруссія" зіграє матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти донецького "Шахтаря". Поєдинок пройде у Дортмунді. Зустріч на "Донбас Арені" завершилася з рахунком 2:2.

Чемпіонат Німеччини

23-й тур

Боруссія М - Боруссія Д 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 31, пенальті Гетце, 1:1 - 67 Юнес.

Боруссія М - тер Стеген, Штранцль, Янчке, А. Домінгес, Вендт, Маркс, Нордтвейт, Юнес (Млапа, 80), Рупп (Броуверс, 90), Ф. Дамс, Ханке (Л. де Йонг, 63).

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек (Шахін, 82), Хуммельс (Ф. Сантана, 46), Суботіч, Шмельцер, Гундоган, Кель, Гетце, Ляйтнер (Байнер, 71), Гросскройтц, Ройс.

Попередження: Маркс (26), тер Стеген (30), Янчке (88), Ф. Сантана (90).

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" втратила очки в матчі з одноклубниками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua