неділя, 17 лютого 2013 13:44

Марко Ройс потопив "Айнтрахт"
5

Дортмундська "Боруссія" відсвяткувала перемогу у бундеслізі. Чинний чемпіон за допомогою яскравої гри Марко Ройса розгромив у суботу "Айнтрахт" (3:0).

Ройс вже у дебюті поєдинку скористався пасом Маріо Гетце і забив свій 50-й гол у національній першості, а через дві хвилини подвоїв перевагу "Боруссії", пославши м'яч між ніг голкіпера Кевіна Траппа. У середині другого тайму півзахисник збірної Німеччини встановив остаточний рахунок на табло, оформивши хет-трик.

Варто відзначити, що команди догравали матч у меншості. "Боруссія" втратила Юліана Шибера, а "Айнтрахт" - Такасі Інуі. Обидва гравці у ході матчу заробили по дві жовті картки.

Дортмундці як і раніше поступаються 15 очок "Баварії", яка у п'ятницю виявилася сильнішою від "Вольфсбурга" - 2:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Боруссія Д - Айнтрахт 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 8 Ройс, 2:0 - 9 Ройс, 3:0 - 65 Ройс.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган (Шахін, 89), Бендер, Гетце (Ляйтнер, 82), Блашчіковскі (Гросскройтц, 66), Шибер, Ройс.

Айнтрахт - Трапп, А. Бамба, Очіпка, Самбрано, Юнг, Айгнер (Оссеан, 60), Інуі, Роде (Челоцці, 80), Майєр, Швеглер, Лакіч (Матмур, 77).

Попередження: Шибер (27), Лакіч (43), Суботіч (51), Інуі (54), Хуммельс (89).

Вилучення: Шибер (31), Інуі (74).

Айнтрахт – Трапп, А. Бамба, Очипка, Самбрано, Юнг, Айгнер (Оссеан, 60), Инуи, Роде (Челоцци, 80), Майер, Швеглер, Лакич (Матмур, 77).

Зараз ви читаєте новину «Марко Ройс потопив "Айнтрахт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua