четвер, 11 листопада 2021 19:03

Болгарія неймовірним чином утримала нічию з Україною

Україна проведе генеральну репетицію перед Боснією. Фото: УАФ

Добрий вечір!

Сьогодні після тривалої прерви збірна України повертається до Одеси, де зіграє останню товариську гру перед вирішальним матчем відбору на Кубок світу проти збрної Боснії.

Поки не відомо, як цю гру розглядає тренер збірної Олександр Петраков: чи як останню репетицію основи перед матчем року, чи як перевірку найближчого резерву. Однак у будь-якому разі нашій команді необхідна перемога, яка створить позитиыний психологічний фон перед поїздкою до боснійського міста Зеніца.

Занадто мало ми перемагали в цьому році й зайва звитяга нам точно не завадить.

Стали відомі стартові склади команд.

Україна: Бущан, Соболь, Кривцов, Матвієнко, Сидорчук, Малиновський, Зінченко, Тимчик, Зубков, Ярмоленко, Довбик

Запасні: П'ятов, Різник, Корнієнко, Качараба, Караваєв, Степаненко, Коваленко, Буяльський, Циганков, Гармаш, Сікан, Яремчук

Болгарія: Михайлов, Велковскі, Димитров, Христов, Йорданов, Недєлєв, Цонев Б., Цонев Р., Кирилов, Десподов, Ілієв А.

Запасні: Вуцов, Караджов, Туріцов, Пєтков, Янков, Костадінов, Іванов, Мінчев, Чочов, Ілієв Д., Цвєтанов, Ілієв І.

Гра почалася!

1 хв. Зінченко! Ярмоленко пройшов правим флангом і віддав Зінченкові. Той, як у матчі зі Швецією бив з відскоком від землі, але м'яч перелетів ворота.

3 хв. Болгарія відповіла атакою по правому флангу, але до удару справа не дійшла.

6 хв. Знову прохід Ярмоленка, але Зубков не встиг на простріл.

8 хв. Та що таке! Знову прохід Ярмоленка, знову удар Зінченка й знову невдалий удар.

11 хв. Тимчик класним підкатом відібрав м'яч у Цонева, але арбітр вважав, що українець діяв занадто жорстко.

12 хв. Зубков!! Бив з трьох метрів після навісу того ж Ярмоленка й не влучив. Вище воріт!

15 хв. Гол забивають наші, але Довбик заліз в офсайд і класний простріл Тимчика пішов у сміттєву корзину.

18 хв. Заміна в Болгарії. Замість Йорданова вийшов Туріцов. Травмувався захисник.

19 хв. Зінченко втретє бив після прострілу з правого флангу, але знову невдало. Цього разу влучає в суперника.

21 хв. Після кутового м'яч заметушився в карному майданчику гостей, але вдарити ніхто не зумів. Просто шквал атак українців.

24 хв. Туріцов збив Зубкова, коли той на віражі входив у карний майданчик. Штрафний удар пробив Малиновський, але не влучив.

26 хв. Зубков пробив, Михайлов парирував, однак не дали добити захисники.

30 хв. Заспокоїлася гра. Зуміли стримати болгари затяжний стартовий штурм нашої команди.

35 хв. 0:1. А от болгари забивають ледь не в першій серйозній атаці. Матвієнко скинув Тимчику, той програв боротьбу й Кирилов пробив Бущана.

Дуже безглуздий гол. Давно такого не бачив.

38 хв. Зубков! Ну що за невезучий гравець! Вийшов сам на сам і влучив у ногу навіть не голкіперу, а захиснику, що кинувся під удар!

41 хв. І знову прохід Зубкова й простріл нічим не завершується. Нема кому добити!

42 хв. А тепер Довбик з трьох метрів не може замкнути простріл Тимчика. 14:3 за моментами!!!

45 хв. Штрафний з 25 метрів у виконанні Малиновського не вражає. Вище воріт.

45 хв. Зінченко на останніх секундах зумів пробити, Довбик добивав, але Михайлов відбивав і руками, і ногами. І таки відбився.

Перерва.

46 хв. Багато замін у команд. На воротах болгарів Вуцов замість Михайлова. А в нас Різник міняє Бущана.

Степаненко вийшов замість Сидорчука, а замість Довбика грає Яремчук.

48 хв. Ох-ох. Зінченко пробив по діагоналі в дальній кут і влучив у стійку. Ну що таке?

49 хв. Кирилов ледь не зробив дубль. Виходив сам на сам, але захисники і голкіпер України так і не дали пробити.

53 хв. Десподов пробив штрафний і знову невдало. Над воротами сьогодні пробивають суперники.

55 хв. Хороший удар Малиновського зі штрафного в правому нижньому куті виловив воротар Вуцов.

56 хв. Наші сьогодні забивають лише з офсайду. Цього разу відзначився Ярмоленко.

58 хв. Яремчук з центру воротарського майданчика без опору суперника не влучає у ворота. Чомусь мене це вже не дивує.

61 хв. Циганков міняє Зубкова.

64 хв. Малиновський майже з кутової позначки бив у ближній кут і знову не влучає.

66 хв. Емоцій уже не залишилося! Яремчук скинув під удар Малиновському, але Вуцов зумів скластися і потягнув удар!

67 хв. Ярмоленко забиває наш третій гол із офсайду. Ну й ну! І під невдоволений шумок Коваленко виходить замість Соболя.

70 хв. Янков і Костадінов виходять замість Цонева і Десподова.

72 хв. Зінченко сильно віддав на хід Коваленкові й Віктор не встиг до м'яча.

73 хв. Малиновський, Яремчук і Ярмоленко розіграли класну комбінацію, але Андрій не реалізує вихід сам на сам. Пороблено нам сьогодні. Але аби в Боснії вдалося забивати!

76 хв. Кривцов після пасу Малиновського вирішив випробувати своє щастя, але куди там! Вуцов усе бере!

78 хв. Гармаш виходить на заміну, Малиновський залишає поле й тисне руку Петракову.

79 хв. Гоол!! Степаненко здалеку забиває без шансів для Вуцова. Ось хто розчаклував ворота!

82 хв. Ярмоленко бив у дальній кут і,здавалося, без шансів для воротаря, але Вуцов знову потягнув. Неймовірно!

87 хв. Наші вже втомилися. Ідуть уперед, але без особливої винахідливості.

90 хв. 4 хвилини додав арбітр.

90+1 Коваленко після прострілу Ярмоленка не забиває майже у порожні ворота. Оце був шанс! І зразу ж Яремчук не влучає у кут! А не влучає, бо Вуцов тягне кінчиками пальців.

90+4 Простріл Тимчика й удар Зінченка застряє в ногах тисячі болгарських захисників.

Все.

Неймовірний був матч. Маса моментів, три голи з офсайдів і підсумкова нічия. Давно не було такого невезіння!

Вирішальні матчі нашої групи будуть зіграні 13 і 16 листопада. У суботу збірна Боснії прийматиме команду Фінляндії, а у вівторок — Україну. Після цих матчів і визначиться володар другого місця в групі.

Зараз ви читаєте новину «Болгарія неймовірним чином утримала нічию з Україною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua