неділя, 24 серпня 2008 10:34

Бокс. Тищенко приносить Росії золото

Російський боксер Олексій Тищенко, який виступає у ваговій категорії до 60 кілограмів, став олімпійським чемпіоном. У фіналі Ігр-2008 Тищенко переміг за очками француза Дауда Со. Золота медаль Тищенка стала для збірної Росії 23-ю на Олімпіаді в Пекіні. Сам Тищенко став дворазовим олімпійським чемпіоном. У 2004 році він виграв золото афінської Олімпіади.

Бронзові медалі у вазі до 60 кілограмів завоювали вірменин Храчик Джавахян і кубинець Йорденіс Угас.

У ваговій категорії до 54 кілограмів олімпійське золото Пекіна виграв монгол Бадар-Ууган Енхбат. У фінальному поєдинку він переміг за очками кубинця Янкеля Леона Аларкона. Бронзовими призерами в цій категорії стали молдаванин В"ячеслав Гойан і мавританець Бруно Жулі.