вівторок, 06 червня 2006 13:01

Блохін випробував нові тактичні схеми

Наставник збірної України з футболу Олег Блохін, 53 роки, прокоментував поєдинок своїх підопічних проти лівійців.

— Це був звичайнісінький товариський матч, — сказав Блохін. — На мою думку, краще зіграти такий поєдинок, ніж двосторонній. У кожному з таймів ми випробували нові тактичні схеми. Чи схожа Лівія на Туніс? Трохи. Але за класом ця команда поступиться не тільки Тунісу, а й іншому нашому супернику — збірній Саудівської Аравії.

Cвій заключний поєдинок перед стартом на Мундіалі збірна України проведе 8-го червня. У Люксембурзі команда Блохіна зустрінеться з місцевою збірною.

Зараз ви читаєте новину «Блохін випробував нові тактичні схеми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути