середа, 22 лютого 2012 12:58

БК "Донецьк" достроково вийшов у чвертьфінал Єврокубка

Перемога в цьому матчі була потрібна Донецьку, щоб продовжити боротьбу за перше місце в групі. Для остаточного оформлення виходу у чвертьфінал Єврокубка господарям, у світлі перемоги "Хімок" вдома над "Арісом", було досить просто не програти більше 11 очок.

З самого початку зустрічі АСВЕЛ позначив своє прагнення грати швидко. В результаті перша чверть досить переконливо, перш за все в ігровому плані, залишилася за АСВЕЛом - 16:21.

У другому періоді хід матчу не зазнав істотних змін. Численні втрати, неточні кидки і необов'язкові фоли Авдаловіча фактично звели нанівець всі зусилля господарів з вирівнювання гри, і в підсумку АСВЕЛ до великої перерви зумів навіть збільшити свою перевагу 32:40.

Починаючи з третьої чверті, французи стали втрачати контроль над грою. Спочатку "Донецьку" вдалося налагодити напад. Нехай шість підряд очок не зуміли ні вивести господарів вперед, ні навіть скоротити розрив до мінімуму, зате вони підтримали впевненість команди в тому, що вона рухається в правильному напрямку. 58:63 за підсумками третього періоду.

В останній десятихвилинці "Донецьку" нарешті вдалося збалансувати напад і оборону. Господарі довели гру до впевненої перемоги 93:87. Єдиною обставиною, що затьмарила кінцівку матчу, стала травма руки Раденовіча. Баскетболіст отримав її після досить жорсткого падіння на майданчик.

Головним підсумком зустрічі стало остаточне оформлення "Донецьком" виходу у чвертьфінал Єврокубка, хоча за перше місце в групі ще доведеться поборотися в Греції.

БК "Донецьк" - АСВЕЛ - 92:87 (16:21, 16:19, 26:23, 35:24)

Д: Авдаловіч (15 + 5 підбирань + 4 втрати), Каррі (16 + 5 підбирань + 7 передач), Пустозвонов (2), Раденовіч (8 + 7 підбирань + 2 блок-шота), Кравцов (5) - старт; Д . Джексон (20), Лі (12), Стояновський (9), Глєбов (6)

Кидки з ближньої та середньої дистанції: 31/56 (55%) - 27/45 (60%)

Кидки з далекої дистанції: 2/14 (14%) - 4/10 (40%)

Штрафні кидки: 25/30 (83%) - 21/26 (80%)

Підбирання: 38-24; Передачі: 18-24

Зараз ви читаєте новину «БК "Донецьк" достроково вийшов у чвертьфінал Єврокубка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua