пʼятниця, 21 липня 2006 12:47

Бірхофф може приєднатись до Трапаттоні та Маттеуса в "Ред Булл"

Австрійський клуб "Ред Булл" перебуває у пошуках нового спортивного директора і керівництво команди не проти бачити на цій посаді колишнього гравця національної збірної Німеччини і нинішнього її менеджера Олівера Бірхоффа, 38 років, повідомляє німецьке видання "Вельт".

В сезоні 2005-2006 зальцбурзький клуб посів 2 місце у австрійській Бундеслізі. З червня цього року команду тренують італієць Джованні Трапаттоні, 67 років, та колишній гравець німецької збірної Лотар Маттеус, 45 років.


Зараз ви читаєте новину «Бірхофф може приєднатись до Трапаттоні та Маттеуса в "Ред Булл"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути