Ексклюзиви
неділя, 16 грудня 2012 16:59

Біатлон. Поклюка. Тура Бергер виграла мас-старт, Віта Семеренко - 20-та

Біатлон. Поклюка. Тура Бергер виграла мас-старт, Віта Семеренко - 20-та
Тура Бергер не залишила конкурентам шансів. Фото: afp.com

Норвезька біатлоністка Тура Бергер виграла останню гонку 2012 року. Лідеру загального заліку Кубка світу не було рівних у мас-старті Поклюці. Гонка проходила при щільному тумані, ніж змогла скористатися досвідчена норвежка. На вогневих рубежах Тура стріляла неспішно і не закрила тільки дві мішені, що для такої погоди - відмінний результат.

Другою з відставанням в 35 секунд стала реактивна Міріам Гесснер. За швидкістю німкеня перевершила норвежку, але припустилася на два промахи більше. Знову на подіумі фінішувала Габріела Сокуалова. Після перемоги у спринті, другого місця в переслідуванні чешка посіла третє місце з двома промахами.

Знову щільно, але знову без подіуму, фінішували росіянки. Зайцева - четверта, Юрлова - п'ята, Вілухіна - восьма.

Наші дівчата цього разу до десятки не потрапили. Віта Семеренко припустилася чотирьох промахів і фінішувала 20-ю, а Олена Підгрушна - 25-ю з шістьма незакритими мішенями. У Олени все було добре до другої стрільби, де вона припустилася аж п'ятьох промахів. Але незважаючи на це, Підгрушна закінчує рік на дуже високому десятому місці в загальному заліку.

Кубок світу з біатлону іде на невелику перерву. Наступний етап почнеться в Оберхофі 3 січня.

Біатлон, Поклюка. Мас-старт (ж)

1. Тура Бергер (0 +2 +0 +0) 35:53,8

2. Міріам Гесснер (0 +3 +0 +1) +35,5

3. Габріела Соукалова (0 +2 +0 +0) +1:02,1

...

20. Віта Семеренко (0 +2 +2 +0) +2:45,3

25. Олена Підгрушна (0 +5 +1 +0) +3:38,2

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Поклюка. Тура Бергер виграла мас-старт, Віта Семеренко - 20-та». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути