Біатлон. Остерсунд. Седнєв фінішував 15-м в індивідуальній гонці
7

Мартен Фуркад виграв індивідуальну гонку на першому етапі КС з біатлону
Домінік Ландертінгер

У середу, 28 листопада, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами. На старт вийшли 103 учасника.

Першою особистою перемогою відкрив новий сезон володар Великого Кришталевого Глобуса-2011 француз Мартен Фуркад, випередивши на 12,3 секунди австрійця Домініка Ландертінгера, при цьому обидва заробили по одній штрафній хвилині.

Трійку призерів замкнув німець Ерік Лессер, програвши переможцеві 21,7 секунди при точній стрільбі, ставши одним з трьох учасників, які пройшли вогневі рубежі без втрат.

Норвежець Еміль Хегле Свендсен, який, за оцінками експертів, буде в цьому році вести боротьбу з Мартеном Фуркадом за ВКГ опинився за межами п'єдесталу - на 4-му місці, допустивши на один промах більше переможця і програвши йому 37,1 секунди.

Найкращий з українців Сергій Седнєв посів 15-е місце з відставанням у 2 хвилини 5 секунд при одному промаху. Артем Прима також з одним промахом фінішував на 22-му місці (+2.25,7).

За межами очкової зони фінішували решта українців - Андрій Дериземля (46-й), Сергій Семенов (53-й), Олександр Біланенко (84-й).

Сьогодні, 29 листопада, відбудеться жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів з чотирма вогневими рубежами.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція), 28 листопада

Індивідуальна гонка. 20 км, чотири вогневих рубежі

1. Мартен Фуркад (Франція) - 50.44,7 (0+1+0+0)

2. Домінік Ландертінгер (Австрія) - +12.3 (0+1+0+0)

3. Ерік Лессер (Німеччина) - +21.7 (0+0+0+0)

4. Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - + 37,1 (0+0+0+0)

...

15. Сергій Седнєв (Україна) - +2.05,0 (0+0+0+1)

22. Артем Прима (Україна) - + 2.25,7 (0+1+0+0)

46. Андрій Дериземля - +4:02.6 (0+0+1+2)

53. Сергій Семенов - +4:33.5 (2+1+0+1)

84. Олександр Біланенко - +8:07.8 (0+1+3+1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Остерсунд. Седнєв фінішував 15-м в індивідуальній гонці ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua