субота, 01 грудня 2012 19:07

Біатлон. Олена Підгрушна завоювала "срібло" в спринті першого етапу КС

Олена Підгрушна завоювала для України першу медаль сезону. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 1 грудня, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Українка Олена Підгрушна стала срібним призером, поступившись норвежці Торі Бергер, яка оформила переможний дубль, 16,9 секунди. Трійку призерів замкнула росіянка Ольга Вілухіна. Усі призери пробігли по одному штрафному колу.

Юлія Джима показала відмінну стрільбу і фінішувала на 13-му місці. Віта Семеренко була 27-ю, Валя Семеренко - 28-ю, Наталія Бурдига - 73-ю через чотири промахи на "стійці".