пʼятниця, 06 січня 2012 08:59

Біатлон. Оберхоф. Збірна Італії створила сенсацію в естафеті, українці фінішували на десятому місці

5 січня, в Оберхофі (Німеччина) триває четвертий етап Кубка світу з біатлону. Завершилася чоловіча естафета 4х7,5 км з вісьмома вогневими рубежами. Гонка проходила в складних погодних умовах - при сильному снігопаді і сильному змінному вітрі.

Однак це не завадило збірній Італії створити сенсацію і піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, випередивши на шість секунд найближчих переслідувачів з команди Росії, які лідирували протягом всієї гонки і не зуміли втримати майже двохвилинну перевагу.

Росіяни поступилися італійцям через нестабільну стрільби (два штрафних кола та 13 додаткових патронів). Обидва штрафних кола в пасиві олімпійського чемпіона Євгена Устюгова.

Боротьбу за третє місце шведи виграли у німців.

Команда України фінішувала на десятому місці, програвши переможцям 3 хвилини 45,7 секунди. Чотири штрафних кола змушений був пробігти Артем Прима, що відкинуло його з першої шістки на десять позицій вниз. Сергію Семенову на останньому етапі вдалося витягнути український квартет на десяте місце.

Нагадаємо, що в сьогоднішній гонці через погане самопочуття не брав участь Сергій Седнєв.

Біатлон. Кубок світу. Четвертий етап. Оберхоф (Німеччина). 5 січня

Чоловіки. Естафета 4х7, 5 км, вісім вогневих рубежів.

1. Італія (Крістіан Де Лоренці, Маркус Віндіш, Домінік Віндіш, Лукас Хофер) - 1:30.49,1 (0 штрафних кіл 5 дод. патронів)

2. Росія (Антон Шипулін, Євген Гараніч, Євген Устюгов, Олексій Волков) - відставання +6,1 (2+13)

3. Швеція (Тобіас Арвідсон, Бйорн Феррі, Фредрік Ліндстрем, Карл Йохан Бергман) - +32,7 (0+6)

...

10. Україна (Олександр Біланенко, Андрій Дериземля, Артем Прима, Сергій Семенов) - +3.45,7 (4+15)

Результати українців

Олександр Біланенко - 1.25,4 (0+1), 9-й результат на етапі

Андрій Дериземля - 1.31,7 (0+5), 10-й результат на етапі

Артем Прима - 2.52,4 (4+5), 15-й результат на етапі

Сергій Семенов - 54,4 (0+4), 5-й результат на етапі

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Оберхоф. Збірна Італії створила сенсацію в естафеті, українці фінішували на десятому місці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua