пʼятниця, 30 грудня 2011 03:16

Валя Семеренко і Седнєв виграли "срібло" Різдвяної гонки

29 грудня, у Гельзенкірхені (Німеччина) завершилися традиційні комерційні змагання з біатлону - "Різдвяна гонка" з призовим фондом € 156.000.

За підсумками двох гонок - мас-старту і гонки переслідування українська пара Валя Семеренко і Сергій Седнєв посіли друге місце. Показавши відмінну стрільбу в гонці переслідування українці піднялися зі стартового четвертого місця на призове, друге. У персьюті українці продемонстрували кращу стрільбу, а Валя Семеренко за чотири вогневих кордони не промахнулася жодного разу.

Переміг інтернаціональний дует Кайса Макарайнен (Фінляндія) / Карл Йохан Бергман (Швеція), випередивши українців усього на чотири секунди. Після другої стрільби українська пара захопила лідерство й утримувала його аж до останнього рубежу. Але при однаковій якості стрільби стоячи, Карл-Йохан Бергман виявився швидшим, ніж Сергій Седнєв.

Трійку призерів з відставанням в 6,4 секунди замкнули шведи Бьорн Феррі і Хелена Екхольм, які лідирували після мас-старту.

Біатлон. "Різдвяна гонка". Гельзенкірхен (Німеччина), 29 грудня

Підсумкова класифікація

1. Каїса Макарайнен / Карл Йохан Бергман (Фінляндія / Швеція) - 32.28,0 (5)

2. Валя Семеренко / Сергій Седнєв (Україна) - відставання 4,0 (3)

3. Бьорн Феррі / Хелена Екхольм (Швеція) - 6,4 (4)

4. Мікаела Понца / Лукас Хофер (Італія) - 49,5 (5)

5. Венсен Жей / Марі Лор Брюне (Франція) - 1.02,9 (9)

6. Міхаель Грайс / Андреа Хенкель - 1.11,9 (5)

7. Андреас Бірнбахер / Франциска Хільдебранд (Німеччина) - 1.32,5 (7)

8. Крістоф Зуманн / Іріс Вальдхубер (Австрія) - 2.06,9 (7)

9. Селіна Гаспаріні / Бенжамін Вегер (Швейцарія) - 2.55,9 (9)

10. Яна Романова / Андрій Маковеєв (Росія) - 3.04,1 (11)

Зараз ви читаєте новину «Валя Семеренко і Седнєв виграли "срібло" Різдвяної гонки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua