Ексклюзиви
неділя, 12 лютого 2012 14:30

Біатлон. Контіолахті. Семенов завершив гонку переслідування 18-м, на старті був 36-м

Біатлон. Контіолахті. Семенов завершив гонку переслідування 18-м, на старті був 36-м

Сьогодні, 12 лютого, в Контіолахті (Фінляндія) на восьмому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами. Переміг норвежець Оле-Ейнар Бьорндален, незважаючи на два промахи. Француз Мартен Фуркад програв "королю біатлону" 13,8 секунди, зробивши три промахи. Трійку призерів замкнув росіянин Дмитро Малишка, програвши переможцеві 22,7 секунди при двох помилки на стрільбі.

Кращим серед українців був Сергій Семенов, який зумів зі стартового 36-го місця піднятися на 18-те, фінішувавши з відставанням в 2 хвилини 17,8 секунди при трьох промахах. Решті українця не вдалося поліпшити свої стартові позиції. Правда, Роман Прима та Сергій Седнєв все-таки заїхали в очкову зону.

Біатлон. Кубок світу. Восьмий етап. Контіолахті (Фінляндія). 12 лютого

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі

1. Оле-Ейнар Бьорндален (Норвегія) - 33.43,8 (2 штрафних кола)

2. Мартен Фуркад (Франція - відставання 13,8 (3)

3. Дмитро Малишко (Росія) - + 22,7 (2)

...

18. Сергій Семенов (Україна) - + 2.17,8 (2)

36. Роман Прима (Україна) - + 4.39,2 (7)

40. Сергій Седнєв (Україна) - + 4.52,9 (5)

47. Олег Бережний (Україна) - + 6.00.2 (6)

Андрій Дериземля (Україна) - не фінішував

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Контіолахті. Семенов завершив гонку переслідування 18-м, на старті був 36-м». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути