пʼятниця, 07 грудня 2012 17:32

Біатлон. Хохфільцен. Віта Семеренко стала 11-ю в спринті

Віта Семеренко стала кращою з українок ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 7 грудня, у Хохфільцені (Австрія) стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогла білоруска Дарина Домрачева, випередивши на 4,7 секунди фінку Кайсу Макарайнен і на 12,9 норвежку Тору Бергер. Усі призери пробігли по одному штрафному колу.

Всі українські біатлоністки заробили залікові очки. Кращою серед українок була Віта Семеренко, яка фінішувала 11-ю з відставанням від переможниці в 51,9 секунди при одному промаху.

Ще дві українки фінішували у двадцятці - Юлія Джима - 15-а і Олена Підгрушна - 20-а. Наталія Бурдига посіла 34-е місце, Валя Семеренко - 39-е. Джима і Бурдига промахнулися по разу, Підгрушна і Валя - по два.