вівторок, 04 грудня 2012 00:45

Відбувся перший етап Кубка світу з біатлону

Автор: фото: REUTERS

У шведському місті Естерсунд відбувся перший етап Кубка світу з біатлону. Україна везе зі змагань одну нагороду. У жіночому спринті на 7,5 км "срібло" здобула 25-річна Олена Підгрушна (на фото), капітан української збірної. Попереду тернополянки фінішувала тільки норвежка Тора Бергер, одна із "зірок" нинішнього жіночого біатлону. Підгрушна та Бергер промахнулися один раз на вогневих рубежах. Норвежка випередила нашу біатлоністку на 16,9 с.

Наступного дня відбулася гонка переслідування на 12,5 км. Бергер підтвердила своє перше місце. Підгрушна фінішувала п'ятою. Показала непогану швидкість, але тричі не влучила в мішень.

Зараз ви читаєте новину «Відбувся перший етап Кубка світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua