пʼятниця, 07 грудня 2012 14:54

Біатлон. Хохфільцен. Семенов фінішував 13-м у спринті

Сергій Семенов показав найкращий результат серед українців ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 7 грудня, у Хохфільцені (Австрія) стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Перемогу, буквально, вирвав німець Андреас Бірнбахер, випередивши лише на 0,4 секунди француза Мартена Фуркада. При цьому Фуркад пробіг одне штрафне кого, а Бірнбахер відстрілявся без промахів. Трійку призерів замкнув словенець Яков Фак з відставанням в 13,7 секунди при одному промаху.

Найкращий з українців Сергій Семенов фінішував 13-м, уникнувши штрафних кіл. В очковій зоні фінішував і Артем Прима з відставанням в 1 хвилину 10,1 секунди при одному промаху. Андрій Дериземля та Сергій Седнєв також промахнулися по разу, але швидкість на дистанції дозволила зайняти лише 43-е і 47-е місця відповідно.

Основний конкурент Фуркада в Кубку світу норвежець Еміль Хегле Свендсен пробіг три штрафних кола і був лише 34-м.

Біатлон. Кубок світу. Другий етап. Хохфільцен (Австрія), 7 грудня

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневих рубежі.

1. Андреас Бірнбахер (Німеччина) - 25.31,1 (0+0)

2. Мартен Фуркад (Франція) - відставання 0,4 (1+0)

3. Яков Фак (Словенія) - + 13,7 (0+1)

...

13. Сергій Семенов - +40,0 (0+0)

38. Артем Прима - +1.10,1 (0+1)

43. Андрій Дериземля - (0+1) +1.17,9 (0+1)

47. Сергій Седнєв - +1.34,1 (0+1)

91. Олександр Біланенко - +3.35,0 (2+0)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Хохфільцен. Семенов фінішував 13-м у спринті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua