пʼятниця, 16 березня 2012 15:55

Біатлон. Ханти-Мансійськ. Віта Семеренко завоювала срібло в спринтерській гонці

Сьогодні, 16 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) стартував фінальний, дев'ятий етап Кубка світу з біатлону. Відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Друге місце зайняла українка Віта Семеренко, продемонструвавши відмінну стрільбу. Перемогла німкеня Магдалена Нойнер, незважаючи на два промахи вона на 3,2 секунди випередила Віту.Тройку призерів замкнула білоруска Дарина Домрачова з відставанням 16,2 секунди при одному промасі.

Всі українки провели хорошу гонку. Валя Семеренко посіла 12-е місце, Юлія Джима - 17-е, Наталія Бурдига - 25-е.