пʼятниця, 18 січня 2013 17:10

Біатлон. Антхольц. Семенов завершив спринт в ТОП-20

Семенов відстрілявся без промахів, але залишився без медалі. Фото: sport-xl.net

Сьогодні, 18 січня, в Антхольці (Італія) на шостому етапі Кубка світу з біатлону у чоловіків пройшла спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Переміг росіянин Антон Шипулін з точною стрільбою, випередевши норвежця Еміля Хегле Свендсена на 12,8 секунди і словенця Якова Фака - на 20. При цьому Свендсен і Фак пробігли по одному штрафному колу.

З п'яти українців тільки двоє фінішували в очковій зоні. Сергій Семенов, відстрілявшись без промахів став 18-м (+1.04,1), Сергій Седнєв з одним промахом - 29-м (+1.20,7).

Лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад з одним промахом сьогодні був шостим з відставанням від переможця в 42,3 секунди.