четвер, 27 лютого 2020 21:35

"Бенфіка" й "Шахтар" влаштували божевільну перестрілку– 3:3

"Шахтар" мав відчутну перевагу в першій зустрічі

Добрий вечір!

Для донецького "Шахтаря" за півгодини наступить момент істини – команда вийде на поле стадіону "Да Луш" в столиці Португалії на матч Ліги Європи проти господарів поля – найпопулярнішої команди цієї країни – "Бенфіки".

У першій грі "Шахтар" мав відчутну перевагу в грі, але не в рахунку – лише мінімальна перемога – 2:1. Вона залишає великі надії "орлам" на вихід в 1/8 фіналу. Однак гірники готові повторити свій подвиг 11-річної давнини, коли вони виграли головний приз.

Стали відомі стартові склади команд:

"Бенфіка": Влаходімос - Грімальдо, Феррі, Рубен Діаш, Тавареш - Рафа Сілва, Таарабт, Вайгль, Шикінью - Дієго Соуза, Піцці.

"Шахтар": Пятов - Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Додо - Степаненко, Маркос Антоніо - Тайсон, Алан Патрік, Марлос - Мораєс.

Як бачимо, лікарі гірників не змогли підготувати до гри автора переможного голу в Харкові Віктора Коваленка. А без нього буде тяжко.

Команди виходять на поле.

Матч розпочався!

2 хв. "Бенфіка" активніша й заробляє кутовий.

4 хв. Господарі відразу йдуть уперед і визначають свої пріоритети – швидкий гол у ворота "Шахтаря". Донеччани готові до натиску.

7 хв. Ще один кутовий для "Бенфіки" закінчується ударом упритул Таарабта, але Ісмаілі заблокував постріл.

9 хв. Гол! Дотиснули господарі. Піцці увірвався з правого флангу з мовчазної згоди Додо й Маркоса Антоніо й відкриває рахунок точним ударом у кут – 1:0.

12 хв. ГОООЛ! Маркос Антоніо виправився! Геніальним пасом віддав на Додо, а той на Жуніора Мораєса. Бразильський українець у боротьбі із двома захисниками не дотянувся до м'яча, але хтось із них замикає простріл – 1:1. Все змінилося на полі!

Оце початок! Тепер "Бенфіці" треба забивати двічі.

19 хв І знову кутовий для португальців. Але цього разу легко відбився "Шахтар".

21 хв. Ледь не забивають донеччани другий! Ісмаїлі пробив у штангу після відскоку від захисників.

23 хв. Матвієнко ледь не забиває у власні ворота після несподіваного і різкого прострілу. Ще один кутовий подають португальці.

27 хв. "Шахтар" намагається заспокоїти аж надто активну гру.

30 хв. "Бенфіка" довго комбінувала на підступах до карного майданчика гостей, а закінчилося все пасом за межі поля.

34 хв. Господарі кружляють, тиснуть і рвуться до воріт, але поки без особливого успіху.

36 хв. Ох! Гол! Кутових біля воріт "Шахтаря" сьогодні безліч! І легко забиває Рубен Діас, вистрибнувши ледь не на голову Матвієнку – 2:1.

39 хв. Красиво комбінує "Бенфіка", важко гірникам. Таке враження, що не поспішають господарі. Мовляв, заб'ємо, скільки захочемо! Незрозуміло, хто тут на полі бразильці!

43 хв. Розгубився "Шахтар". І тут же жовту картку отримує за удар ліктем суперника Ісмаїлі.

45+2 Штрафний пробивав "Шахтар", але ніякої небезпеки для господарів не створив.

Перерва. Відбилися гості. Але якщо за таким сценарієм пройде другий тайм, то "Шахтар" вилетить. Дуже багато гості дозволяють "Бенфіці"

Почався другий тайм!

46 хв. Оце то так! Гол. Рафа Сільва! Ісмаілі віддає на П'ятова, воротар не встигає, суперник перехоплює і реалізує нагоду – 3:1. Як дітей покарали "Шахтар"!

49 хв. ГОЛ!!! І тут же Степаненко блискуче забиває головою – 3:2. Знову "Бенфіці" треба забивати.

Оце-то початок видався в нас!

53 хв. Маркос Антоніо після пасу Марлоса ледь не ховає "Бенфіку". Але не дали точно пробити захисники.

56 хв. "Шахтар" не відсиджується тепер у захисті. Атакою на атаку відповідають гості.

60 хв. Додо треба міняти. Дуже багато втрат у бразильця.

62 хв. Замість Марлоса виходить Тете.

66. хв. Забійна атака "Шахтаря". Тете видав дива дриблінгу і ледь не забив. Воротар урятував. Потім Ісмаїлі пробив у поперечку, але судді зафіксували офсайд.

63 хв. Матвієнко начудив і ледь не створив гольовий шанс для господарів. Обійшлося.

68 хв. Подача зі штрафного, і удар головою від гравця "Бенфіки". В сантиметрах від стійки воріт П'ятова.

71 хв. ГОЛ!!! Алан Патрік ховає "Бенфіку" ударом зльоту після пасу Ісмаїлі. Зливати воду треба господарям!

75 хв. І ледве четвертий не забиває Тете після затяжної атаки. Шкода!

Подвійну заміну робить тренер "Бенфіки".

79 хв. Піцці залишає поле. Жота виходить. І Вінісіус уже на полі.

82 хв. "Шахтар" уже просто знущається над "Бенфікою" тривалим розіграшем м'яча.

83 хв. Тайсон отримує попередження за те, що врізався в Діаша.

А за рахунку –3:1, вже здавалося, що нічого не врятує "Шахтар". А донеччани ніякої загрози й не помітили. Забили два і закрили питання про переможця.

86 хв. Коноплянка, ледве вийшовши на поле замість Тайсона, відразу отримує попередження.

88 хв. Заспівали фанати "Бенфіки". З горя, мабуть.

91 хв. Хочолава виходить на поле на останні 3 хвилини замість Патріка.

Все. "Шахтар" у божевільному матчі зіграв унічию з "Бенфікою" 3:3 і виходить до 1\8 фіналу.

Жеребкування Ліги Європи відбудеться завтра.

Зараз ви читаєте новину «"Бенфіка" й "Шахтар" влаштували божевільну перестрілку– 3:3». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua