вівторок, 14 вересня 2021 06:11

"Бенфіка" боляче помстилася "Динамо" за поразку у Києві

Сергій Юран чотири роки грав за "Динамо". Фото: Fc-sibir.ru

14 вересня київське "Динамо" стартує у Лізі чемпіонів домашнім матчем проти "Бенфіки".

Команди зустрічалися між собою в історії чотири рази.

У сезоні 1991/92 команди зіграли в Кубку чемпіонів. Перша гра у Києві завершилася перемогою господарів - 1:0. Гол на свій рахунок записав Олег Саленко, який скористався помилкою захисника гостей.

У Лісабоні кияни розгромно поступилися - 0:5 У першому таймі господарі забили один гол зусиллями Бріту. А після перерив ще чотири м'ячі влетіли у ворота Вальдемараса Мартинкенаса. Дубль на свій рахунок записав ексфорвард киян Сергій Юран.

У сезоні 2016/17 команди знову зіграли на груповій стадії Ліги чемпіонів.

У Києві "Бенфіка" на класі перемогла команду Сергія Реброва - 2:0. Доля поєдинку була вирішена ще у першому таймі, коли португальці забили двічі. Після перерви кияни прагнули переломити гру, але португальці вміло "сушили" матч.

У Португалії динамівці знову програли. Єдиний м'яч у поєдинку було забито у першому таймі після пенальті. Кияни виглядали не так безнадійно, як у Києві, але за очки зачепитися не змогли.

Матч "Динамо" - "Бенфіки" розпочнеться о 22:00. Онлайн-трансляцію та звіт про матч читайте на нашому сайті.

В іншому матчі групи зіграють "Баварія" та "Барселона".

В останньому турі УПЛ "Динамо" в гостях перемогло "Металіст-1925".

Зараз ви читаєте новину «"Бенфіка" боляче помстилася "Динамо" за поразку у Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua