четвер, 11 квітня 2013 12:59

Бекхем обнімав Мессі: "Барселона" вибила ПСЖ з Ліги чемпіонів
16

Футболісти "Барселони" зуміли вирвати нічию у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти французького "Парі Сен-Жермен", завдяки чому вийшли у півфінал турніру.

Зустріч команд, перша гра яких завершилася миром (2:2), цього разу закінчилася з рахунком 1:1. В результаті за рахунок більшої кількості м'ячів, забитих на чужому полі, у півфіналі турніру, вже ушосте, зіграє "Барселона".

У середу ж рахунок відкрив "ПСЖ" - після швидкої контратаки м'яч у ворота Віктора Вальдеса на 50-й хвилині відправив Хав'єр Пасторе. Потім на 60-й хвилині на полі замість Сеска Фабрегаса з'явився Ліонель Мессі, який і взяв участь у повторній гольовій атаці господарів. Він передав м'яч Давіду Вільї у штрафну площу, а той, у свою чергу, відкотив під удар Педро. Той прямим сильним ударом вразив правий кут воріт суперника (71).

Жеребкування півфінальних пар Ліги чемпіонів відбудеться 12 квітня.

Зараз ви читаєте новину «Бекхем обнімав Мессі: "Барселона" вибила ПСЖ з Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua